"הכוכב הבא" מעלה הילוך עם סגירת הנבחרת, ובשלב הבא - דו קרב! 14 המתמודדים יחולקו לזוגות והתחרות תתחיל כבר בתכנית הקרובה. רגע לפני כל דו קרב תתבצע הגרלה והזוכה בה יוכל להחליט אם הוא עולה ראשון או שני. כאמור, המתמודד הראשון ישיר כשהמסך מורם ויקבע את הרף שהמתמודד השני יצטרך לעמוד בו, כשהוא יעלה המסך יירד ויתרומם שוב רק אם הוא יעמוד באותו רף. מי שיפסיד יועמד להדחה ובסיום הערב חלק יעזבו אותנו.

אז מי יהיו הזוגות? ממש בסיום תכנית סגירת הנבחרת נערכה ההגרלה ואלו תוצאותיה: דוד דריי הגריל את האחים אריה וגיל גת, מה שהוגדר על ידי אסי עזר כ"קרב הענקים שיחצה את ירושלים" מכיוון ששלושתם ירושלמים. אחריו הגרילה טינה איברגימוב את חן לוי, וגם אצלן מצא אסי מכנה משותף: "שתיהן בנות 17, אנחנו נמצא אצל כל הזוגות משהו", הוא הכריז.

דוד והאחים גת (תמונת AVI: mako)
דוד והאחים גת | תמונת AVI: mako

רינת הגרילה את ג'ורג' ואסי הצליח לפצח גם את זה: "שניהם עובדים במסעדה, היא אצל אמא והוא אצל אבא". ליאור הודיעה מראש שהיא מפחדת להתחרות מול עומר דץ וכשהיא הגרילה אותו הרוחות באולפן סערו: "אנחנו חברים טובים מלפני התכנית", סיפר עומר, "זה נורא!". מהר מאוד הם נרגעו והודיעו לאסי: "שנינו היינו בלהקת חיל האוויר".

רינת וג'ורג' (תמונת AVI: mako)
רינת וג'ורג' | תמונת AVI: mako
ליאור ועומר (תמונת AVI: mako)
ליאור ועומר | תמונת AVI: mako

אביתר הגריל את אליאס, שלא הצליח לעכל את התחרות הקשה, וכשאסי לא הצליח למצוא קשר בין השניים הוא האשים: "הרסתם את הרצף". דונדיט הודה שהוא מפחד מרוני, ובדיוק כמו שקרה לליאור ולעומר, הגריל דווקא אותה: "שנינו בני 20", הוא חסך לאסי את ההתלבטות. אחרונים חביבים הם אלון וענבל שצוותו יחדיו: "צמד האשכנזים", אמר עזר בהיסוס.

אליאס ואביתר (תמונת AVI: שרון רביבו)
אליאס ואביתר | תמונת AVI: שרון רביבו
רוני ודונדיט (תמונת AVI: mako)
רוני ודונדיט | תמונת AVI: mako

שתי תכניות הדו קרב יערכו בשבוע הבא, ראשון ושלישי ב-21:00, ולאסי עזר יש טיפ למתמודדים: "תנסו לרגל מה השני שר, כי אתם צריכים לתת ביצוע טוב יותר".

"הכוכב הבא" - שלב הדו קרב - ראשון ושלישי ב-21:00