כשהאחים אריה וגיל גת נכנסו לחדר המיונים של "הכוכב הבא", השופטים לא נשארו אדישים: "וואו, זה לוק יוצא דופן אצלנו". השניים שהגיעו במקור מאילת וחזרו בתשובה לפני כ-16 שנים ("זה היה תהליך טבעי"), סיפרו לפאנל כי הם גדלו על מוזיקת הרוק הגדולה של הסיקסיטיז והסבנטיז ועד היום הם חיים ממנה.

סיימון וגרפונקל האברכים

בתום הביצוע שלהם במיונים השופטים התמוגגו: "הם מזכירים לי את סיימון וגרפונקל, ומבחינתי כל מקום שיש בו חיבור ואיחוד של העם שלנו זה מדהים", אמרה ריטה. צביקה קצת חשש שהשניים יתפסו כסוג של גימיק, אבל אייל הרגיע: "זה לא מעניין אם הם אברכים או חוזרים בתשובה, הם שרו ונהניתי".

הערב, במבחן המסך, הם המשיכו בקו של ריטה וביצעו את שירם המפורסם של סיימון וגרפונקל, "The Sound Of Silence"מה אתם אומרים, עולים על המקור?

"תחושת קתרזיס מדהימה"

אתם התרגשתם בדיוק כמו השופטים והרמתם את המסך לצמד המיוחד עם 89 אחוזים. רני רהב שכבר במיונים הודה להם על האומץ לבוא ולהשתתף בתכנית ("בקהילה שלכם בטח יזרקו עליכם אבנים"), התלהב שוב: "אתם דוגמא ומופת לכך שאפשר גם אחרת". גם ריטה לא יכלה להסתיר את ההתרגשות: "זה מחזה מרגש ואני רוצה שהם ילכו איתנו דרך ארוכה".

צביקה הדר התראיין מיד עם סיום התכנית ל"חי בלילה" ואמר: "יש רגעים שהם מעבר למוזיקה, מעבר לשירה רגילה, וזו הייתה תחושת קתרזיס מדהימה כשהמסך התרומם".

מתחרטים על מתמודדים אחרים שלא הרמתם להם את המסך? חושבים שהשופטים פספסו את הכישרון הכי גדול שידעה המדינה? כתבו לנו את מי לדעתכם כדאי להחזיר לשלבים הבאים בתכנית

כל העדכונים, החדשות והדיווחים מהשטח מחכים לכם באתר התכנית