הערב (ג') ב-21:00 יעלו לבמת הכוכב הבא דוד דריי והאחים גת לדו קרב מעניין בין שני סגנונות ואג'נדות שונים במיוחד. אז מי ייקח? האחים שכבשו מדינה שלמה - או אולי הצעיר הצרפתי שכבש את לב הבנות?

לצורך הסוגייה הוזמנו לאולפן "מה אתם אומרים" בהנחיית חיים אתגר, איש העסקים פלאטו שרון, אולי הבנאדם הכי צרפתי בישראל שיצודד בדריי ואת בני אלבז, חוזר בתשובה בעצמו, שידבר לטובתם של האחים גת: "אני חושב שהם אמיצים גדולים", אמר אלבז, "הם באו באומץ רב עם החזות הדתית שלהם והם עושים את זה טוב. אני חושב שהם מוזיקליים מאוד. להגיד שהם זמרים טובים? נעים לשמוע אותם, ויש בהם משהו מאוד מיוחד".

פלאטו שרון, שמוזיקה אינה נכללת בשלל עיסוקיו, התמקד בלוק הסטארי של דריי, שגם הוא יליד צרפת: "שמעתי שיש לדוד עתיד גדול ושמעתי מאנשים שיש לו משהו חזק מאוד. הוא יפה, יש לו 'פיזיק' טוב, זה מייק ברנט. למייק ברנט אלוהים נתן לו הכל ולקח את החיים שלו".

"צרפת זה מז'יק בכל העולם"

למרות הלוק הנאה של דריי, אלבז התעקש להתמקד על הלבל המקצועי: "נכון שמדובר בילד מאוד יפה. הבנות יקפצו עליו ואני בטוח שהוא יקבל הצבעות - אבל אנחנו מדברים פה על מוזיקה. אני חושב שמוזיקלית יש לו הרבה פוזה. יש לו צבע טוב, אבל אם הוא יזכה זה יהיה רק בגלל היופי שלו. הקול שלו לא מרגש אותי". 

לטיעון הזה ענה שרון בצורה אופיינית במיוחד: "יש לו לוק - יש לו הכל וגם: צרפת זה מז'יק בכל העולם".

למרות ההישג הגדול בהופעתם של האחים גת בתכנית, על פי אלבז, שהשתתף בעבר (ואף זכה) בתכנית הריאליטי המוזיקלית "היכל התהילה", לשניים מצפה מציאות מעט מורכבת עם תום הצילומים. "אחרי שהופעתי ב'היכל התהילה' הפסיקו להשמיע אותי ברדיו החרדי", הוא מספר. "אם המגזר החילוני לא ייתן להם במה הם ישבו בבית. אני מקווה שיתנו להם תשומת לב כמו שנותנים להם עכשיו".

למרות החיבה שהוא רוכש לצמד, את הז'יטונים שלו שם אלבז על מועמד אחר לאחר שצפה בתכנית האחרונה: "להגיד שאלון טאוב זמר טוב? הוא לא זמר, אבל הוא כובש. הוא יגיע לגמר".

מי ייקח את הדו קרב? דוד דריי או האחים גת? הכוכב הבא, הערב ב-21:00