רני רהב יוצא לעשות סדר (תמונת AVI: mako)
ברלד, מאחוריך! | תמונת AVI: mako

שאלה: אם היינו עוצמים את העיניים ורק מאזינים לכם, היינו יכולים להתבלבל ולחשוב שאתם אחד מהשופטים של הכוכב הבא? אם התשובה שלכם היא "כן" או "ברור", כנראה שהתחרות הזאת נועדה במיוחד עבורכם.

אנחנו מחפשים אחר החקיין המושלם, שיודע לחקות את השופטים של הכוכב הבא כל-כך טוב, שאפילו אסי ואסתי יתבלבלו. אם אתם חושבים שיש לכם את הכישרון המיוחד הזה זאת ההזדמנות להוכיח לנו מה אתם שווים. וזה פשוט מאוד:

אז מה עושים?
צלמו את עצמכם בוידאו עושים חיקוי לאחד השופטים. אפשר במצלמת וידאו, במצלמת אינטרנט ואפילו בסמארטפון, ושלחו לכתובת המייל: info@mako.co.il זה הכל!

החיקוי שיצליח להצחיק אותנו ולשכנע אותנו שמדובר בתאומים שהופרדו בלידתם, יוכתר כזוכה הגדול, ואולי אפילו יופיע בטלוויזיה. רגע לפני שאתם קופצים על המצלמה ומתחילים לתעד את עצמכם, קחו דוגמא מכמה חקיינים מבטיחים במיוחד:

"יא חביביתי!"

ברחבי הרשת כבר מסתובב לו סרטון שהעלה חקיין מוכשר בשם אוראל צברי לעמוד היוטיוב שלו. בקטע הוא מחקה בדיוק (מפחיד) את רני רהב ואת ריטה, ואפילו רני בכבודו ובעצמו שיתף את הסרטון בעמוד הפייסבוק שלו  והחמיא: "מקסים".

 

"אל תשדר את זה, אתה לא נורמלי"

בתכנית החיקויים 'זה לא אמיתי', המשודרת בערוץ 24, בוחנים טוביה צפיר ואורי פסטר חקיינים חובבים, שחולמים לעבור מהפך ולהיות זהים למושא החיקוי שלהם. יהונתן אבינועם, שחקן וזמר, חיקה את השופטת ריטה והצליח להצחיק את גדול חקייני ישראל: "בראבו!"

 

אספרסו קצר עם רני (ברלד) רהב

אי אפשר לדבר על חיקויים של השופטים בלי להזכיר את ברלד ואת החיקוי הבלתי נשכח שלו לרני רהב, או כמו שרני עצמו מכנה אותו: ברלנד. גם כשהתכנית 'ארץ נהדרת' נמצאת בפגרה, ברלד ממשיך להצחיק עם מערכונים לא מצונזרים.

 

"תודה לך יא מלעון"

גם צביקה הדר זכה לחיקוי, ודווקא מכיוון מפתיע: במסגרת "ספיישל פורים" בתכנית אייל גולן קורא לך, התחפשו שופטי התכנית לשופטים של "כוכב נולד" לדורותיהם. מגיש 24 הותיק ירון אילן, נכנס לתפקיד של צביקה הדר (כולל הקרחת והסיגר), ולצדו שופט "הכוכב הבא" אייל גולן התחפש דווקא למרגול ונתן הופעה בלתי נשכחת. רציתם תכנית מלעונית? קיבלתם!

 

החברה החדשה של אייל גולן

אם כבר אייל גולן ובטח אם מדברים על חיקויים, קשה להתעלם מהחיקוי שעשה לו אלי פיניש ב"ארץ נהדרת", דמות שהפכה לקאלט בקרב מעריצי התכנית. איך אומרים אצלנו? "חוויג' לה חוויג' בך", Been there, done that בתימנית.

 

חושבים שאתם יכולים להיות החקיינים הבאים של שופטי התכנית? תוכיחו לנו! צלמו את עצמכם בוידאו ושלחו לכתובת המייל: info@mako.co.il

 *בכפוף לתקנון

>>רוצים לזכות בטלוויזיה ״50? שחקו בטריוויית המוסיקה של ״הכוכב הבא״ ואולי תזכו

"הכוכב הבא", ראשון ושלישי, 21:00