כשחברי קבוצת "יגואר" בחרו בלי לוי לתפקיד הקוף, בהיותה ילדותית ושובבה, הם לא תיארו לעצמם שהבחירה הזאת תאלץ אותה להתמודד עם הפחד הכי גדול שלה. גם היא בעצמה שמחה על הליהוק החייתי, וכשהתייצבה מול טוטם הקוף צהלה "זו אני, הקופה!" ואף הפגינה כישורי קריאה מרשימים ומשעשעים בעברית. אלא שמהר מאד הסתבר שהשמחה הייתה מוקדמת, וכעת על הקוף לטפס אל צמרת העץ ולהוריד ממנה לא פחות מ-120 בננות. כשהיא בקושי נושמת, התייצבה הרקדנית הדנית מול הסולם שיעלה אותה לגובה של כמה עשרות מטרים, ולא ידעה איך תתמודד עם פחד הגבהים המשתק שלה, שחברי קבוצתה מודעים לו היטב. "או מיי גוד", פלטה שוב ושוב תוך שהיא מתנשמת בחרדה. "כשאני מסתכלת למטה אני בטוחה שאני עומדת ליפול אל מותי. חבר'ה, אני לא יכולה", היא כבר הודיעה, אבל התעשתה מיד. "זה הדבר הכי מפחיד שעשיתי בחיי. הרגשתי את הלב שלי נופל, אבל אם אכנע אנחנו ניכשל במשימה. הכל היה תלוי בי, כל המשימה על הכתפיים שלי".

"הבלונדה היפה מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש", התרשם יהודה. "הסטריאוטיפ הזה עוטף אותה ודבוק אליה מאד חזק, והיא באה ושוברת אותו לרסיסים כל פעם מחדש. אני מעריך אנשים כאלה", אמר ולא תיאר לעצמו כמה עומדת ההערכה שלו כלפי "הבלונדה היפה" לגדול ברגעים הבאים.

עם הירידה מצמרת העץ, הצטרפה לי לחבריה במאמץ המשותף של אכילת הבננות, ומיד רשמה הישג מפתיע נוסף: "אני אוהבת בננות כל כך, אז פשוט דחפתי אותן לפה אחת אחרי השניה", סיפרה אחרי שהודיעה בקלילות כי אכלה כבר 18 בננות, בזמן שהמתמודדים סביבה נחנקים, מקיאים ומתעלפים.

עוד ב"המשימה: אמזונס":

"המשימה: אמזונס": רביעי ושבת ב-21:00