הגולשים ששיחקו במשחק "המשימה: אמזונס" וזכו באופניים חשמליים:
אמיר שורוש
רון ציבלין
נדב נגלר

הגולשים ששיחקו במשחק "המשימה: אמזונס" לאורך העונה וזכו בפרסים:

מורן נעמן
אמיר שורוש
סימה בוחבוט 
נדב נגלר
רון ציבלין
שלומי זינו
עמית דסקלו
נעמן אלעזר
אבי לוי
אביחי בן ישי
אביעד שוטס


בזמן שהמתמודדים במסע "המשימה: אמזונס" זחלו, רצו, שטו והזיעו, גם אתם הצטרפתם אליהם לחלק מהמסע וכל זה בלי לכבות את המזגן אפילו לדקה. עוד לא הספקתם לשחק? כל מה שעליכם לעשות זה להוריד את האפליקצייה באחת מחנויות האפליקציות המוכרות ולנסות את מזלכם בחציית הנהר.

 


מה עושים?
פשוט מאוד. היכנסו לאפליקציית המשחק והרשמו. אתם יכולים להרשם דרך הפייסבוק או דרך חשבון ג'ימייל. זהו, אתם מוכנים, לחצו על "התחל לשחק" וצאו לריצה מלאת הפתעות בג'ונגלים של האמזונס. 

איך משחקים? הדמות שלכם בתוך המשחק רצה בכל עת ללא הפסקה ועליכם לנתב את מסלול הריצה שלה ככה שתאספו כמה שיותר מטבעות תוך כדי שאתם נזהרים משלל המלכודות שהאמזונס טומן בחובו.

על ידי משיכת האצבע ימינה או שמאלה על גבי המסך הדמות שלכם תפנה לכיוון אליו כיוונתם. באופציה זו משתמשים רק כאשר הדמות שלכם צריכה לבצע פניה בקצה שביל או דרך.

על ידי משיכת האצבע מעלה על גבי המסך הדמות שלכם תקפוץ מעל מכשול.

על ידי משיכת האצבע מטה על גבי המסך הדמות שלכם תחליק מתחת למכשול.

על ידי הטיית המכשיר הסלולרי ימינה או שמאלה הדמות שלכם תנוע לאותו כיוון וכך תוכלו להתחמק מהמכשולים שבדרך, לאסוף מטבעות וכוכבי בונוס, שיהפכו אתכם לבלתי פגיעים לכמה שניות.

הטוטם (בצד שמאל למטה של המסך) מייצג את חיי הדמות שלכם במשחק. כל התקלות במכשול (גזע עץ, פגיעה בצדדי המסלול) תגרום לכם לאבד חלקים מהטוטם, כאשר הטוטם ייעלם, יגמר המשחק עבורכם (סה"כ 3 חלקים לטוטם). אבל אל דאגה תמיד תוכלו להתחיל שוב. ישנם כמה מכשולים שיפסלו אתכם באופן מיידי ויגרמו להפסקת המשחק, לדוגמא: הכשת נחש או נפילה לתהום תלולה ומפחידה. לעומת זאת ישנם כמה מכשולים שיפגעו בכם אך לא יפסלו אתכם.

המשחק מורכב משלבים, מכיל מכשולים אחרים ותנאי שטח שונים כפי שרק האמזונס יכול לספק לכם. תדעו שסיימתם את השלב כשהגעתם לדרך ללא מוצא שחסומה על ידי מפה ובנוסף הדמות שלכם סוף סוף תעצר.

מוכנים? צברו כמה שיותר נקודות, נצחו את חבריכם וצאו לחוות, בקטנה, את מה שמתמודדי האמזונס עברו בכל יום בתוך הג'ונגל הסבוך.

>>לקטעים בלעדיים מהמסע, עקבו אחרי "המשימה: אמזונס" בפייסבוק

הפעילות הסתיימה. ניתן לשחק באפליקציית המשחק ללא האפשרות לזכות בפרסים.