כבר יותר מ-20 שנים שהיא מככבת על הבמות ועל המסכים, והיא אחת הנשים המוכרות והאהובות בישראל. לקראת עלייתה של התכנית "הצילו! אני לא יודע לבשל" (הערב, 21:00), יעל בר זוהר מגיעה לאולפן ומספרת, מלבד על חוסר האונים שלה במטבח, גם על שאר דברים שאנחנו פחות יודעים על הכוכבת הזוהרת.

בתחילת הראיון, כשקיציס מנסה לברר עד כמה באמת חמורה יכולת הבישול שלה, יעל מחליטה לנדב דוגמא: "בדרך כלל בחגים הארוחה המשפחתית אצלנו", היא אומרת. "אז אני תורמת את הסלון, וכל השאר מביאים את האוכל".

גיא זוארץ (תמונת AVI: מתוך הצילו! אני לא יודע לבשל, שידורי קשת)
גיא זוארץ | תמונת AVI: מתוך הצילו! אני לא יודע לבשל, שידורי קשת
 ואולם, הבעיה האמיתית הגיעה כשהיא הייתה צריכה להביא קינוח לארוחה אצל אחותו של של גיא זוארץ – בעלה: "החלטתי ללכת על עוגת גבינה עם קציפת לימון" היא מתגאה, אבל אז מספרת שכשהגיע הרגע הגורלי וחתכו את העוגה, היא קיבלה מחמאה לא צפויה: "איזה יופי, הוספת חתיכות אננס?" שאלה אותה אחותו של גיא. כשקיציס לא מבין מה הבעיה, יעל עונה במבוכה: "לא היה אננס במנה, בעצם הגשתי להם עוגה עם גושי ג'לטין שלא נמס". נו טוב, אולי ביום מן הימים עוגת גושי ג'לטין עוד תיחשב תענוג קולינרי.

"הילדים שלי לא יהיו בתחום הזה"

תכנית קיציס (תמונת AVI: מתוך תכנית קיציס, שידורי קשת)
מה יגריל גלגל היב"ז? | תמונת AVI: מתוך תכנית קיציס, שידורי קשת

לאחר מכן, ולאחר שיעל מתוודאת שחוץ מילדים, היא כנראה לא באמת יודעת לעשות שום דבר, קיציס מציע לה לשחק ב"גלגל היב"ז", משחק שסוקר את 22 שנות הקריירה שלה. היא נענית, והתחנה הראשונה שהגלגל מגריל היא 1995, בה צולמה התמונה המפורסמת של יעל בת ה-15 שכובה על סוס. "היום היו אומרים שזה לא מוסרי כלפי הסוס", מתבדח קיציס, ויעל מסכימה ומוסיפה: "בכלל, יחסית להיום זו תמונה ממש תמימה".

בעקבות כך, קיציס שואל את יעל אם לדעתה להתחיל בגיל כל כך מוקדם היה טעות. "אני אף פעם לא ממליצה על זה, זה לא תחום שמתאים לילדים" ואף קובעת: "הילדים שלי לא יהיו בתחום הזה" כשהם ממשיכים לשחק ומגיעים ל-2005, עת עשתה את הקמפיין הפרובוקטיבי עם בן זוגה דאז, יהודה לוי, היא מרחיבה: "אני לא מאמינה שהצטלמנו ככה. אני מתרעמת על פרסומות לא צנועות, אבל בשנים שאתה ילד אתה לא רואה את זה בעיניים נורמליות".

>> לצפייה בפרק המלא

"תכנית קיציס", כל יום שישי מיד אחרי "אולפן שישי"

>> בואו לעקוב אחרינו בפייסבוק

עוד בתכניות קשת: