כוכב נולד לייב - אולי אתם תהיו שופטים בתכנית

תכניות קשת
שופט מהבית

עונה 9

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

חגית שוברת את השיא של עצמה

הדירוגים שלכם בכוכב לייב לביצועים של ספיישל השפות: חגית יאסו עם שיא חדש מגיעה לציון 8, ציונים זהים ללידור סולטן ודוד לביא והמודחת מלי שלום עם הציון הנמוך של הערב. הרשימה המלאה לפניכם

עדי גבאי | כוכב נולד | פורסם 16/06/11 10:23:21

האתגר מולו נאלצו המתמודדים לעמוד בספיישל השפות לא היה פשוט, אך ללא ספק עבר בהצלחה. גם במהלך התכנית הזו הוזמנו הגולשים לדרג את הביצועים בזמן אמת, וכמובן להמשיך ולשתף את החברים בפייסבוק בסטטוסי שיפוט משלהם.

ראשון לעלות על הבמה היה רון ויינרייך, שזכה לציון של 6 על הביצוע לשיר של בון ג'ובי. נוי דנן שהופיע אחריו קיבל 6.6, והצמד אסף שלם ונדב הופמן מעט מאחור עם 6.5.

לירון רמתי שסלסל בתימנית קיבל מכם ציון משוקלל של 6.1, ודוד לביא העלה את הרף עם 6.7 - ציון זהה לזה שקיבל לידור סולטן. תמר יהלומי שרה בצרפתית וזכתה על כך לציון של 6.3, ואחריה מלי שלום עם הציון הנמוך של הערב: 5.6.

לקראת סיום ספיישל השפות, עלתה על הבמה חגית יאסו עם השיר Killing Me Softly With His Songs ושברה שוב את שיא הדירוגים: 8 עגול ויפה. אורטל אדרי, שהופיעה אחריה ואף קיבלה מהשופטים את תואר הביצוע המצטיין על השיר Hurt סגרה את התכנית עם ציון של 6.8.

רוצים להיות שופטים בתכנית? זו ההזדמנות שלכם!

בתור צופים של כוכב נולד, אתם בטח מתים לקחת חלק בתהליך חלוקת הציונים למתמודדים. לפעמים אתם לא מסכימים עם השופטים, לפעמים אתם מרגישים שהם ממש הוציאו לכם את המילים מהפה - אבל תמיד יש לכם מה להוסיף.

לראשונה בכוכב נולד, חווית "כוכב לייב" מאפשרת לכם להיות שופטים מהבית ולקבל הזדמנות להצטרף לצדי, מרגול, מירי ויאיר בפאנל המכובד. איך עושים את זה? פשוט מאוד.

הגולשים מוזמנים לכתוב פוסטים של שיפוט על קיר הפייסבוק של "כוכב לייב". שימו לב: רק פוסטים שיעלו בתוך "כוכב לייב", בקיר שייפתח בזמן שידור התכנית בטלוויזיה, ישתתפו בפעילות.

בכל שבוע נבחר גולש שיעלה מביתו בשידור חי וישפוט תוך כדי התכנית את הביצועים יחד עם השופטים. בנוסף, קטע השיפוט של הגולש הזוכה יעלה ככתבה ב-mako ואתם תוכלו להשוויץ בפני כל החברים על היכולות שלכם.

>> רוצים את הביצועים מספיישל השפות אצלכם במחשב? הורידו אותם בחינם

>> כוכב נולד וכוכב לייב, רביעי ושבת החל מהשעה 20:45

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: כוכב נולד   כוכב לייב  
פוטר שופט מהבית
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן