כוכב נולד לייב - אולי אתם תהיו שופטים בתכנית

תכניות קשת
שופט מהבית

עונה 9

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

ותודה לכם: חגית יאסו שברה את שיא הדירוג של "כוכב לייב"

הביצוע של חגית לשיר "תודה", אותו הקדישה לאמא שלה, זכה מכם בדירוג הביצועים ב"כוכב לייב" לציון של 7.9 - הגבוה ביותר העונה. גם אסף ונדב זכו לנתון מרשים, וכמוהם גם המודח הטרי רותם כהן. קבלו את הרשימה המלאה

עדי גבאי | כוכב נולד | פורסם 12/06/11 10:38:58

דירוג הביצועים בזמן אמת מאפשר לכם להתנסות בחווית השיפוט של כוכב נולד, ואתם לא מוותרים על ההזדמנות. גם במהלך הספיישל הים תיכוני בהשתתפות משה פרץ ודודו אהרון הוזמנו הגולשים לתת את הציונים שלהם, והפעם התוצאות מפתיעות במיוחד.

ראשון לעלות על הבמה היה לידור סולטן, שזכה לציון של 6.4. אחריו הופיע רון ויינרייך, שקיבל מכם 6.3 - בדיוק כמו תמר יהלומי ששרה אחריו.

מלי שלום, בביצוע מיוחד לשיר "בחום של תל אביב", לא הצליחה להרשים את הגולשים וקיבלה ציון משוקלל של 5, מעט נמוך יותר מאורטל אדרי שקיבלה 5.5.

ואז עלתה על הבמה חגית יאסו, ושברה את השיא של "כוכב לייב": הביצוע שלה לשיר "תודה" זכה לציון של 7.9 - הגבוה ביותר מתחילת העונה.

גם לירון רמתי קיבל ציון יחסית גבוה של 6.4, ואחריו המשיכו הציונים לטפס ל-6.6 עבור אסף שלם ונדב הופמן ולא פחות מ-6.8 עבור רותם כהן, שהביצוע שלו הוקלט מראש עקב חג השבועות אותו חוגגת העדה הקראית אליה הוא משתייך - אך לצערו זה לא הספיק כדי להישאר בנבחרת.

לבסוף, סגרו את הערב נוי דנן עם ציון 6 ודוד לביא עם ציון 6.3. הביצוע של משה פרץ לשיר "רחוק ממך" אמנם לא השתתף בדירוג, אבל אין לנו ספק שהוא היה יכול לתת פייט רציני.

הנה ההזדמנות שלכם: בואו להיות שופטים בשידור חי

לראשונה בכוכב נולד, חווית "כוכב לייב" מאפשרת לכם להיות שופטים מהבית ולקבל הזדמנות להצטרף לצדי, מרגול, מירי ויאיר בפאנל המכובד. איך עושים את זה? פשוט מאוד.

הגולשים מוזמנים לכתוב פוסטים של שיפוט על קיר הפייסבוק של "כוכב לייב". שימו לב: רק פוסטים שיעלו בתוך "כוכב לייב", בקיר שייפתח בזמן שידור התכנית בטלוויזיה, ישתתפו בפעילות.

בכל שבוע נבחר גולש שיעלה מביתו בשידור חי וישפוט תוך כדי התכנית את הביצועים יחד עם השופטים. בנוסף, קטע השיפוט של הגולש הזוכה יעלה ככתבה ב-mako ואתם תוכלו להשוויץ בפני כל החברים על היכולות שלכם.

>> בואו לחגוג: צפו בכל הביצועים מהספיישל הים תיכוני

>> עוד לא השתתפתם ב"כוכב לייב"? גם ביום רביעי, החל מהשעה 20:45

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: כוכב נולד   כוכב לייב  
פוטר שופט מהבית
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן