כוכב נולד לייב - אולי אתם תהיו שופטים בתכנית

תכניות קשת
שופט מהבית

עונה 9

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

גולשי "כוכב לייב" ניבאו את ההדחה?

הפרשנויות האישיות של מבחן השיר הזהה עשו את העבודה, וגם בדירוגים שלכם ב"כוכב לייב" היה ניתן למצוא הבדלים משמעותיים בין המתמודדים. כמה קיבלה חגית מול נוי, מה ההפרש בין הציון של דוד לציון של לידור ועם איזה ציון סיימו אסף ונדב את דרכם בעונה? הרשימה המלאה לפניכם

עדי גבאי | כוכב נולד | פורסם 10/07/11 10:25:00

>> חושבים שאתם מעריצים? הכנסו כדי לבדוק האם זה שווה לכם פרס

במהלך התכנית האחרונה חולקו המתמודדים לזוגות כדי לבצע לראשונה בתולדות התכנית דו-קרב ראש בראש עם אותו השיר. נוי דנן וחגית יאסו הוגרלו לבצע את "מי אוהב אותך יותר ממני", תמר שלום והצמד אסף ונדב שהודח בסוף הערב שרו את "שמחות קטנות" ודוד לביא ולידור סולטן ביצעו את הקלאסיקה "לו יהי". גולשי mako ו"כוכב לייב" דירגו גם הפעם את הביצועים בזמן אמת, כאשר לראשונה בתולדות התכנית עשו הפרשנויות האישיות את ההבדל ולאו דווקא בחירת השיר עצמה.

ראשון לעלות על הבמה היה לידור, שזכה מכם לציון של 5.8 בלבד. דוד ששר אחריו את אותו שיר העלה את הממוצע, וקיבל ציון משוקלל של 6.5.

אחריהם שרו אסף ונדב אקפלה יוצאת דופן, והצליחו להרשים את הגולשים כדי לקבל 6.7. בדו-קרב האחרון זכה נוי לציון 6.2 וחגית ל-7.1, ולאחר מכן התפזרו לידור, הצמד ונוי לסולואים הגורליים.

בשלב הזה התמונה כבר החלה להתבהר: נוי זכה לציון 6.5 על "אנשים יש בעולם", לידור סולטן ל-6.6 על "אתמול היית שונה" ואסף שלם ונדב הופמן רק לציון של 5.6 שבסופו של דבר גם לא הספיק כדי להתברג לחמישייה המובילה של העונה.

כוכב נולד וכוכב לייב, רביעי ושבת החל מהשעה 20:45

 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: כוכב נולד   כוכב לייב  
פוטר שופט מהבית
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן