כוכב נולד לייב - אולי אתם תהיו שופטים בתכנית

תכניות קשת
שופט מהבית

עונה 9

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

ערב קשה לשופטים בכל הגזרות

הרבה שופטים יש העונה בכוכב נולד: הגולשים בכוכב לייב מדרגים את הביצועים בזמן אמת, החברים בפייסבוק רושמים סטטוסים על הקיר והפאנל באולפן מכריע מי יזכה בתואר הביצוע המצטיין. אז מי קיבל כמה ואיך עברה הפעם הראשונה של השיפוט מהבית? הסיכום המלא לפניכם

עדי גבאי | כוכב נולד | פורסם 19/06/11 09:59:32 

ספיישל תיסלם העמיד בפני גולשי כוכב לייב אתגר לא פשוט, ודרש מהם לדרג את הביצועים של תשעת המתמודדים האחרונים שנשארו בנבחרת. את הציון הנמוך של הערב נתתם דווקא לאורטל אדרי ותמר יהלומי, אך זה לא עזר ללידור סולטן שהודח. אז כמה קיבלה חגית, מי במקום השני ולאיזה ציון זכו נדב ואסף?

לידור סולטן, הראשון לעלות על הבמה והאחרון לעזוב אותה, קיבל מכם ציון של 5.9 - נמוך במעט מהציון של הצמד נדב ואסף ששרו אחריו: 6.2. דוד לביא, עם הביצוע המצטיין של הערב לפי דעתם של השופטים באולפן, קיבל 6.7, ותמר יהלומי רק 5.8.

אורטל אדרי, שהצליחה להרשים אתכם בספיישל השפות עם השיר "hurt", קיבלה את הציון הנמוך של הערב - 5.6 - וזאת לעומת חגית יאסו עם הציון הגבוה מבין כולם: 7.8.

רון ויינרייך, עם עוד ביצוע רוקיסטי משובח והפעם לשיר "אחרי ככל הקול והתמונה", קיבל מכם ציון משוקלל של 6.8, גבוה מה-6.2 שקיבל לירון רמתי וה-6.6 שסגר נוי דנן.

>> מתגעגעים לביצוע של הפייבוריט שלכם? הורידו אותו למחשב בחינם

>> כוכב נולד וכוכב לייב, רביעי ושבת החל מהשעה 20:45

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
פוטר שופט מהבית
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן