ביום שישי האחרון הודחה משי חזיזה מכוכב נולד, והיום היא הגיעה לתכנית הבוקר עם דן שילון וטלי מורנו. "ברור שרציתי להמשיך", אומרת משי, "זה מדהים וזה היה החלום שלי, אבל בסך הכל זאת היתה חוויה, ולמדתי המון: לעמוד מול מצלמה, לתפקד תחת לחץ, ולהבין איך העולם הזה עובד". משי עמדה להדחה במספר הזדמנויות במהלך התחרות, אך הצליחה לגבור על מתמודדים אחרים ולהתקדם בתכנית. "ובגלל זה האכזבה לא כל כך גדולה", היא הסבירה. יחד עם משי הודחה גם ילנה אילייאייב, אחת המתמודדות הבולטות של עונה, ובתכנית הבאה הודח רועי אביטל. "כששמעתי אותו במחנה האימונים סימנתי אותו לגמר" הודתה משי, והזכירה שגם בעונות הקודמות מתמודדים מוכשרים מאד עזבו בשלב מוקדם. כשדן מזכיר לה שיש לפניה עוד אפשרות לחזור, היא עונה בנחרצות: "גלגל הצלה? מעדיפה לא לחזור לזה".

"אין הבדל גדול בין משי ובין אלו שנשארו"

דני סידס טען שככל שהתכנית מתקדמת קשה יותר לשפוט: "בעונה התשיעית אילו שמגיעים מכינים את עצמם. מדובר באנשים טובים, שיכולים להמשיך הלאה. אין הבדלים גדולים בין משי לבין אלו שנשארו". בנוסף, הדגיש דני,  לכל דבר קטן יש משמעות שיכולה לחרוץ את גורל המתמודדים. "בשלב הזה אין זמרים גרועים, ואם מישהו מרגיש קצת לא טוב, אפילו בביצוע אחד, הלך עליו".

הערב יעלו על הבמה חברי הנבחרת שעדיין לא לקחו חלק בדו קרב, ומכל זוג מתמודדים - אחד יעמוד להדחה, וייאלץ לבצע סולו ולהילחם על מקומו בהמשך הדרך. לרשימת השירים שיבצעו הזוגות לחצו כאן

>>כוכב נולד, מאבקי הדו קרב ממשיכים. הערב ב-21:00