מה חושבים השופטים על הסולואים הגורליים
הגולשים שופטים - ומדרגים תוך כדי הביצוע

טבילת אש לא פשוטה עברה על מתמודדי כוכב נולד במבחן הקהל הראשון, כאשר כל זוג מחברי הנבחרת ביצע יחד דואט. חווית "כוכב לייב", אשר מתרחשת במקביל לשידור התכנית על גבי מסך הטלוויזיה, מאפשרת לגלושי mako לדרג את הביצועים בזמן אמת, והתוצאות מאוד מעניינות.

הדואט של חגית יאסו וקלרה סבג, שגם היו הראשונות לעלות על הבמה, זכה אצלכם לציון ממוצע של 7.3. מיד אחריהן עלו לבמה נעמה כהן ויוסי אשר, שקיבלו יחד ציון של 6.2 בלבד - קרוב להחלטות השופטים.

גם לירון רמתי ונוי דנן לא הצליחו להרשים את השופטים בדואט שלהם לשיר "לשיר איתך", וקיבלו מכם ציון של 6.8 בלבד. חשוב לזכור כי בסופו של דבר נוי ולירון לא הועמדו להדחה, ולכן צריך להתייחס לציון המשוקלל של הדואט בעירבון מוגבל. אסף ונדב, ששרו יחד עם תמר יהלומי את "קפטן ג'ק", זכו לציון של 7, ומיד אחריהם קיבלו גם ילנה אילייאייב ולידור סולטן ציון מרשים של 7.5. הם בטח מקווים להצליח בצורה דומה גם בסולו הגורלי, כדי לשרוד את ההדחה הקרובה.

משי חזיזה ומלי שלום, זוג מתמודדות המועמד גם הוא להדחה, קיבלו מהגולשים ציון ממוצע של 7 על הדואט שלהן, ממש כמו רועי אביטל ורותם כהן שהופיעו אחריהן.

לבסוף, עלו על הבמה אחרונים רון ויינרייך ולירון איצקוביץ ואחריהם דוד לביא ואורטל אדרי, שקיבלו כל אחד ציון ממוצע גבוה של 7.4.

>> רוצים גם אתם לדרג? הצטרפו אלינו ביום שבת ל"כוכב לייב" ושדרגו את הכוכב הנולד שלכם!