אחרי שליווינו את כל שלב האודישנים במשחק אינטראקטיבי המאפשר לנחש האם המתמודד "עבר" או "לא עבר", הגיע הזמן גם להשפיע על זהות הנבחרת.

אין תמונה
צביקה בפאנל. גם אתם יכולים להשפיע

במוצאי שבת בשעה 21:00 יסתיים שלב האודישנים, ולכם יהיה צ'אנס אחרון לקחת חלק בהחלטה אילו מתמודדים ילוו אותנו העונה. פתחו את המשחק "כוכב לייב" על המחשב במקביל לשידור התכנית על מסך הטלוויזיה, ותתחילו להשפיע. איך עושים את זה? בקלות: אם אתם רואים על המסך מתמודד שלדעתכם יש לו מקום בנבחרת, פשוט לחצו על "עבר". לעומת זאת, אם המתמודד פחות מוצא חן בעיניכם אתם יכולים ללחוץ "לא עבר". מתוך המתמודדים שהשופטים לא העבירו, הארבעה שיקבלו הכי הרבה לחיצות "עבר" מהגולשים יזכו בשקלול קולות השופטים להזדמנות נוספת להיכנס לנבחרת.

בנוסף, תוכלו גם לשתף ולהתייעץ עם החברים שלכם, לצ'וטט איתם ברכיב פייסבוק מיוחד שיופיע כל הזמן בצד ימין של המסך ולאחר מכן לראות את ההחלטות של שאר הגולשים וכמובן את הכרעת השופטים.

אין תמונה
עבר: עבור מי שתרצו לראות בנבחרת. לא עבר: עבור מי שלדעתכם אין לו מקום בנבחרת

גלגל ההצלה: אתם והשופטים בוחרים מי יקבל גלגל הצלה

כאמור - ארבעת המתמודדים שיזכו למרב קולות ה"עבר" מתוך שלוש תכניות הסולו הגורלי יקבלו בשקלול קולות השופטים גלגל הצלה מיוחד, ויתחרו ביניהם בהמשך על המקום הנותר בנבחרת של העונה. גם בהצבעה הזו תוכלו להשפיע, וגם במקרה הזה השקלול הסופי ייעשה יחד עם החלטות השופטים. אז קדימה, הכינו את המחשב או הלפ טופ והאזינו היטב לביצועים בתכניות הקרובות כדי שלא תפספסו שום תו.

>> למשחק "כוכב לייב" לחצו כאן

>> כוכב נולד, רביעי ושבת בשעה 21:00

* בכפוף לתקנון