הבוקר התארחו בתכנית של דן שילון וטלי מורנו ארז שמואלי, שמתמודד על מקום בנבחרת של כוכב נולד לאחר שעבר בהצלחה את שלב האודישנים, ונועה תמיר מאתר mako.

"תמיד ידעתי שאני שר טוב"

ארז , בן ה- 44, סיפר שהוא לא פחד להביך את עצמו ולגלות במהלך האודישן שהוא שר פחות טוב משחשב. "תמיד ידעתי שאני שר טוב" הוא הודה, "אבל לא ידעתי שאני כזה מרגש". בהמשך סיפר ארז שבעקבות האודישן, בו ביצע את השיר ירח של שלמה ארצי, הוא מקבל תגובות רבות מאנשים ברחוב: "אישה מבוגרת עוטפת אותי בחיבוק ומספרת לי שהיא התרגשה, ואני מתרגש יותר ממנה". ארז אמר שהוא מופתע מאד מהתגובות, ומהיכולת להשפיע על כל כך הרבה אנשים. לנבחרת הוא מאד מקווה להיכנס, והסביר ש"אני מרגיש שזה הייעוד שלי".

כוכב לייב: עבר או לא עבר

נועה תמיר מ-mako הסבירה איך ניתן לשדרג את שלב הצפייה באודישנים, וסיפרה על המשחק החדש באתר: "זה בעצם מדמה את מה שבטח קורה בסלון של כולנו", היא אמרה. "המשחק מתנהל באתר במקביל לשידור עצמו, כשבמהלך האודישן הגולשים צריכים לנחש, לפני החלטת השופטים, האם המתמודד עבר או לא עבר. בסיום המשחק ניתן לראות כמה אודישנים ניחשתם נכון, ואיפה אתם ממוקמים ביחס לשאר השופטים החובבים שמשחקים מהבית. המשחק מבוסס על הרעיון שאתה רואה בן אדם על הבמה, ואתה אף פעם לא יודע מה יקרה כשהוא יפתח את הפה", הסבירה נועה, "לכן ככל שאתה עונה מהר יותר - הניקוד שאתה מקבל גבוה יותר".

בואו לנסות בעצמכם את "כוכב לייב"!

>> כוכב נולד, שלב האודישנים: הערב ב-21:00