אחרי אלפי נבחנים, מאות שירים ועשרות במות שנפרסו ברחבי הארץ - העונה החדשה של כוכב נולד סוף סוף יוצאת לדרך. בשבת הקרובה בשעה 21:00 נתחיל את הדרך הארוכה לגיבוש הכוכב הנולד הבא של ישראל, והשנה עם יותר חידושים מאי פעם:

פאנל שופטים חדש
לצד השופטים הותיקים צדי צרפתי ומרגול, ישבו השנה לראשונה מי שזכתה בתואר "זמרת השנה" 4 פעמים ברציפות, מירי מסיקה, ולידה הזמר והמוזיקאי יאיר ניצני - ממובילי תעשיית המוזיקה בישראל.

אודישנים ברדיו
העונה התשיעית של כוכב נולד תפתיע בחידוש נוסף, שיתחיל גם הוא כבר בשלב האודישנים. אחד המועמדים יזכה בכרטיס עוקף תור שיכניס אותו ישירות לשלב ה-100 נבחנים הסופיים וזאת דרך אודישנים רדיופוניים בתכניתו של דידי הררי.

אודישנים צבאיים
לראשונה בכוכב נולד התקיים העונה שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין צה"ל לבין ההפקה, במסגרתו הגיעו צביקה הדר ופאנל השופטים לבסיסים שונים ברחבי הארץ ובחנו חיילים כחלק מחיפושם אחר כישרונות חדשים.  

אודישן עד הבית
אנחנו כבר יודעים שיש כוכבים נולדים שמסתובבים לידכם, אבל הם פשוט לא אזרו מספיק אומץ כדי לגשת לאודישן. לראשונה, קרוב משפחה או חבר הוזמנו "להלשין" על מישהו שיודע לשיר אך מתבייש לעשות את זה. אותו זמר חובב זכה לקבל ביקור פתע של צביקה הדר והשופטים, שהגיעו לבית וערכו לו אודישנים על המקום. התוצאות מפתיעות.

שופטי כוכב נולד (צילום: פיני סילוק)
שופטי כוכב נולד. לא רק בפאנל יהיו חידושים | צילום: פיני סילוקאודישנים מול קהל
חידוש נוסף העונה בכוכב נולד הוא יום אודישנים מיוחד הצולם מול אולם מלא קהל. בעונות קודמות רק המתמודדים שהתברגו לנבחרת הופיעו מול קהל, והפעם הנבחנים ייאלצו לעוד מול הלחץ כבר בשלב הראשון של האודישן שלהם.

>> לא יכולים לחכות? ביום שבת בשעה 21:00 זה מתחיל!

>> בינתיים, בואו לראות איך הייתם יכולים להיראות באודישן לכוכב נולד