יהונתן משה כבר קיבל אצל השופטים את הכינוי "האיש והפיטאיה", וזאת בגלל הגידול של הפרי המיוחד איתו הוא מתעסק בקיבוץ. אחרי אודישן ראשון משעשע בו ביצע שיר של שלום חנוך והספיק להתחבב על מירי מסיקה, המשיך יהונתן לשמור על גישה קלילה גם במחנה האימונים. במבחן הדואט הוא הפתיע עם ביצוע מרגש, והשאלה הגדולה הייתה איזה יהונתן יגיע לסולו הגורלי.

יחד עם יהונתן הגיע גם אחיו, שהעיד עד כמה הוא והוריו מתרגשים לשמוע את המתמודד הצעיר כשהוא שר בבית. יהונתן סיפר שבחר לבצע את "יורם" של יהודה פוליקר, ומול השופטים עמדה דילמה לא פשוטה.

יאיר ומירי הסכימו על כך שלבחור יש המון כריזמה וקסם אישי, אך מרגול וצדי העירו שזה לא מספיק. ביום ההודעות עצמו התוודה צביקה שאם היה מדובר באודישנים לסרט יהונתן היה מתקבל בטוח, אבל בשביל להיות זמר זה לא מספיק והוא לא מצא מקום בנבחרת. אך למזלו, זה לא חייב להיגמר שם.

גם בתכניות הקרובות: אתם משפיעים על הנבחרת

גם במהלך התכניות הקרובות יוכלו גולשי mako להשתתף בבחירת המתמודדים שייכנסו לנבחרת כוכב נולד. בעזרת המשחק "כוכב לייב" תקבלו אפשרות להצביע "עבר" על מתמודד שמצא חן בעיניכם או "לא עבר" עבור מתמודד שלדעתכם אין לו מקום בנבחרת, ויחד עם שקלול השופטים להשפיע על התוצאות הסופיות.

כוכב נולד, רביעי ושבת בשעה 21:00

>> רוצים לראות מי כבר נכנס לנבחרת? צפו בתכנית המלאה