השבוע הגיע אלינו קליפ ליפ דאב מקסים ואיכותי שהכינו דיירי בית האבות "משען" בנאות אפקה לשיר "להשתטות לפעמים" של גבי שושן. כוכבי הקליפ מוכיחים שלשמחת חיים, לראש יצירתי ובעיקר לאהבה - אין גיל, ומזכירים לכולנו שלעשות שטויות זה פשוט כיף.

"החוויה הייתה בלתי רגילה" הם מספרים, ומתארים את השבועיים בהם עבדו על הכנת הקליפ כ"רוויים בחזרות ועבודת צוות אשר לוו ברוח ספורטיבית, הנאה צרופה והתרגשות". המשתתפים בקליפ נוטלים חלק בחוגי הדרמה, הריקוד, וגם בחבורת הזמר, ועל התסריט, ההפקה האומנותית וההכנות עמלו צוות העובדים במקום. "בחרנו שיר שמתאר את חיינו כאן: קצבי, שמח, אופטימי וקליל" הם מספרים, ומוסיפים ש"רצינו להראות כי למרות גילם של הדיירים יש בהם הרוח צעירה וכן, הם יכולים להתחבר אל הדור הצעיר הטכנולוגי". אז אם אהבתם את הקליפ - אל תהססו, ותנו להם את ה"לייק" שלכם.

חושבים שאתם יכולים לעשות את זה יותר טוב? אז יאללה, תארגנו את החברים, צלמו קליפ ליפ דאב והעלו אותו למתחם. שימו לב! קליפים שהם לא ליפ דאב כמו קליפים ערוכים או קליפים ללא תנועת מצלמה לא יוכלו להשתתף בתחרות.

>>רוצים לעשות לייק לסרטון הזה ולעוד סרטונים נוספים? היכנסו למתחם ותשפיעו

איך זוכים?

מעלים את הסרטון שלכם לאתר ודואגים לקבל הכי הרבה "לייקים" בעמוד הסרטון שלכם (נמצא מעל לפלייר). חמשת הסרטונים שיקבלו הכי הרבה "לייקים" יעלו לשיפוט אצל שופטי כוכב נולד.

מה זה קליפ ליפ דאב?

זה קליפ בו רואים את המשתתפים מדובבים עם השפתיים שיר מפורסם שנשמע ברקע. הקליפ מצולם בשוט אחד כשהמצלמה משוטטת באתר הצילום והמשתתפים נכנסים לפריים ומדובבים את המשפט שלהם. לרב, כל משתתף מדובב מספר שניות וממשיך הלאה.

יש לכם שאלות? שלחו לנו מייל lipdub