כל אחד מהמודחים לא רוצה לעזוב את הנבחרת, אבל נדמה שבשבוע שעבר הצביע הקהל בצורה מפתיעה הרבה יותר מהרגיל. ליאור עקיבא, אדר גולד ונאור אלבז הגיעו לפורום כוכב נולד בתפוז בו ענו על כל שאלות הגולשים, ולא הסתירו את האכזבה שלהם. למקרה ופספסתם, או אם הייתם שם ואתם רוצים להיזכר שוב - קבלו סיכום.

ליאור עקיבא (תמונת AVI: כוכב נולד)
ליאור. השופטים לא אהבו אותו? | תמונת AVI: כוכב נולד
ליאור עקיבא

ליאור הגיע לפורום וחסך במילים, אבל סיפר שכבר התכונן לעזיבה, חשב שיישאר עוד שלב אחד והודח להפתעתו מוקדם מהצפוי. הוא הכי התחבר לנועה ולאורן קוקו ולדעתו בגמר יהיו דיאנה, אוהד ועידן. הסינגל שלו ייצא בקרוב ולדעתו השופטים לא אהבו אותו מלכתחילה.
 
הוא היה רוצה לשיר דואט עם הראל מויאל, את השיר "את כבר לא".

אדר גולד
 
היא לא חשבה שתודח השבוע והייתה בטוחה שיש לה עוד כמה שבועות לשרוד: "הדירוג של השופטים לא תמיד היה גבוה במקרה שלי, אבל אין ספק שהוא יכול להכניס את הקהל בבית לשאננות וזה באמת חבל וכואב. אני יכולה לומר שלא ציפיתי בשלב הזה ללכת הביתה וזה היה מאוד קשה''.
 
על חדר החזרות היא מספרת ש"מאוד קשה להיכנס ל'מוד' חדש בחיים שבו אתה מצולם בכל רגע ורגע ושומעים כל דבר שאתה עושה. זו חשיפה קשה ואינטנסיבית". היא מודה שהיה לה קשה בתחרות ו''אני יודעת שלא הצלחתי להביא את כל כולי וכל מי שאני, אדר הצופיפניקית, המצחיקה והעמך. אולי זה מה שגרם לאנשים לומר שאני שחצנית ומתנשאת. זו כנראה אשמתי".

אדר גולד (צילום: אורטל דהן)
אדר. בוחרת את הלקים לבד | צילום: אורטל דהן

"הכרתי אנשים מדהימים, מרגשים וסוחפים. החוויה היא אמנם חד פעמית'', מדגישה גולד, 'אך 'האנשים שפגשתי הם לתמיד.  החבר הכי טוב שלי מהתוכנית הוא אוהד שרגאי. כפרה שלי. אני מאוד מקווה שהקהל יידע לעכל אותו ואת כל האמת והמוסיקליות שהוא מביא לתכנית. הוא אמן". בהמשך נשאלה אדר על הגמר, לא רצתה לענות כדי לא להשפיע על הקהל בבית ואחר כך החמיאה לשופטים והכריזה על אהבתה לצדי ומרגול.
 
"אם להיות כנה", סיפרה אדר על ההדחה, "יש עניין חוזר כזה בכוכב נולד שברגע שמפרגנים הרבה למתמודד בעונה, הקהל בבית אומר לעצמו 'אהההה הוא יהיה בסדר. הוא לא צריך את האסמס שלי'. זו הטעות", היא אומרת ופונה בפניה נרגשת לקהל המסמסים בבית: "קהל יקר - אם יש מישהו שאתם אוהבים, סמסו לו - שום דבר לא מובן מאליו!!!".

בהמשך דיברה אדר גם על אמא גולד: ''אמי היקרה כאבה, כאבה איתי ביחד. כאב של אמא ובת, ושל זמרת וותיקה, ולזמרת מתחילה. אין מה לעשות, אבל היא פה תומכת ואוהבת. אני יודעת שהתקדמתי בתוכנית אך ורק בזכות עצמי, לא יודעת איך זה נראה מבחוץ, רק יכולה לומר שזה שיש לי אמא זמרת, ואכן היא זמרת אדירה, אסור לשכוח קודם כל שהיא אמא. כמו שלך יש אמא ולכולם יש. ואין אחד שלא היה רוצה את אמא שלו אתו במסע כזה''.

לסיכום, אי אפשר בלי עניין הלקים: ''אף אחד בהפקה לא משוגע עד כדי כך בשביל לומר לי לשים צבע אחר על כל אצבע. זאת אני, וככה אני גם ביום ביום, בחיי הפרטיים". שתדעו!

"מאחורי הקלעים - 23.6" נאור אלבז (צילום: אורטל דהן)
נאור. חולם על אייל גולן | צילום: אורטל דהן
נאור אלבז


אלבז הראה באירוח כמה הוא אוהב את המילה "מאמי", והכריז שהוא מקווה לחזור בגלגל הצלה. בנוסף, סיפר נאור למעריצים שהוא אוהב את השירים של רוני דלומי וסבור ששלישיית הגמר תהיה אבי, דיאנה ואוהד. אם דאגתם, הוא ימשיך לעשות מוזיקה: "ברור מאמי", הוא עונה לאחת הגולשות. "אני אמשיך לעשות מוזיקה ולשיר כי זה אהבה שלי מאמי".

אם היו לו 24 שעות להופיע עם הזמרים שהוא הכי אוהב היה בוחר במשה פרץ, אייל גולן וקובי פרץ. "אני חושב שנתתי את כולי ואפילו יותר", הוא כותב בפורום. "ממש נהנתי וכן – התאכזבתי. הייתי קצת בהלם אבל אני מקווה לחזור בגלגל ההצלה''.

לבסוף, הכריז נאור בהודעת סיום האירוח: "תודה לכולם, לכל מי שתמך בי והחזיק לי אצבעות ובטח לכל אלה ששלחו SMS ים בשבילי. חולה עליכם, מת עליכם ואני מבטיח לא להיעלם''.

כוכב נולד, ימים רביעי וחמישי בשעה 21:00

בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

רוצים להגיד משהו? היכנסו לפורום כוכב נולד בתפוז

צפו בכל מה שקורה בחדר החזרות בשידור חי

הפרקים המלאים של כוכב נולד לצפייה ישירה ב- mako vod