הפיינליסטים של כוכב נולד מתוחים, נרגשים ומתכוננים לערב הגדול בחייהם ולהכתרת הכוכב הנולד הבא של ישראל. כל הצוות שרגיל להפיק את תכניות האולפן נמצא בבריכת הסולטן בירושלים כבר מיום רביעי כדי לוודא שהכל יתנגן הערב בשעה 21:00 כמו שצריך.  בין החזרות ובדיקות הסאונד בירושלים, תפסנו את דיאנה גולבי לראיון על הדרך שעשתה עד היום ועל ההתרגשות שלפני הגמר.

לא הרבה יודעים אבל דיאנה גולבי ניגשה לאודישנים של כוכב נולד 7, בה זכתה רוני דלומי, אך לא התקבלה לנבחרת. אחרי שנה נוספת של התבגרות ובשלות, ניסתה את מזלה בשנית ועשתה את כל הדרך הארוכה עד לשלישית הגמר. "באתי כי הרגשתי שבשנה שעברה כשהגעתי, לא מיציתי את עצמי" סיפרה דיאנה בראיון מאחורי הקלעים בבמת הגמר.

דיאנה עדיין לא מעכלת את כל האהבה שקיבלה מהקהל לאורך כל העונה וסיפרה על מכתב אחד שנגע לה ללב: "קיבלתי מכתב מבחורה בת 25 שסיפרה שהיא מאוהבת בי וכתבה שממש שיניתי לה את החיים עם כל ביצוע שלי. זה היה מדהים".

למרות המעמד, מרגישה דיאנה רגועה באופן מפתיע וטענה שרק כשידליקו את האורות בגמר, המתח וההתרגשות יכנסו לפעולה. מה היא חושבת על אוהד ועידן, אילו שירים היא תבצע בגמר ואיך היא מדמיינת את אלבום הבכורה שלה? צפו בראיון המלא.

כוכב נולד, הגמר הגדול, הערב בשעה 21:00

בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

הפרקים המלאים של כוכב נולד לצפייה ישירה ב- mako vod