עונה 2 - הראל מויאל - נר על החלון7609
הביא את החספוס מהבית. מויאל | תמונת AVI: כוכב נולד 4
החספוס של הראל מויאל

הזוכה של העונה השנייה ניחן באופי ישראלי שעזר לו להדיח בדרך לגמר הרבה מאוד כישרונות. אולי בגלל שהוא הגיע לתחרות משירות צבאי במג"ב ידע מויאל איך להתבלט ולסחוף אחריו קהל מעריצים שליווה אותו עד הזכייה. כל כוכב נולד צריך מידת חספוס מסוימת שתעזור לו ברגעים הקשים ותשמור עליו בזמן המאבקים הצמודים עם המתחרים, והראל מויאל הוציא מזה את המקסימום.

ההגשה של מארינה מקסימיליאן בלומין

ברגע שמארינה הופיעה על המסך בעונה החמישית ידענו שמהדבר הזה אי אפשר להתעלם. עם הרבה  עוצמה ואנרגיות שלא נגמרות ידעה ממ"ב לנצל כל סנטימטר מהכישרון שלה, ולהגיע איתו עד הגמר. למרות שברגע האחרון היא הפסידה את המלוכה לבועז מעודה, שאליו נגיע בהמשך, מארינה השאירה רושם שיהיה קשה מאוד לשכוח גם בעוד הרבה מאוד שנים. בקיצור, גם אם יש לכם קול של זמיר - תלמדו מבלומין איך נראה פרפורמר אמיתי.

אין תמונה
תלמדו, ילדים: ככה נראית כוכבת

הצניעות של יהודה סעדו

לא משנה כמה מוכשרים אתם, תמיד צריך לדעת להישאר צנועים. הכוכב הנולד של העונה השלישית נולד עם זה והפך את זה לאומנות. אם תשאלו כל אמן מתחיל שרוצה להיות כוכב איך הכי טוב לעשות את זה, רוב הסיכויים שתשמעו את השם של סעדו. בנוסף, מלבד הקהל שרכש לעצמו בזכות התכונה המפורסמת הזאת שלו רוחשים לו גם המתחרים הרבה מאוד ריספקט. אם יש משהו שלמדנו מסעדו, הרי זה שכל כוכב גדול מתחיל כשהרגליים על הקרקע.

הנשמה של בועז מעודה

למרות שאפשר בקלות להתבלבל בין נשמה לצניעות, בועז מעודה הביא מקדמת הבמה של העונה החמישית ועד לאירוויזיון את תמצית ההבדל בין שתי התכונות. עם הרבה מאוד רצון להצליח ומוטיבציה אמיתית שפורצת היישר ממיתרי הקול הצליח מעודה לסחוף אחריו מדינה שלמה ולהחזיר לאופנה את ההתלהבות שחסרה לכל כך הרבה כוכבים חדשים. הוא עשה את זה תוך כדי סלסולים, בעזרת שמירה על האמת שלו ובעיקר עם הרבה מאוד נשמה.

ישראל בר און זוכה בכוכב נולד 6
יותר מקלף אחד בחבילה. ישראל בגמר | תמונת AVI: mako
הגיוון של ישראל בר און

כל מי שצפה בישראל בר און עולה על הבמה באודישנים של העונה השישית לא היה יכול לצפות מה ייצא מהנער המוכשר הזה. מה שהתחיל עם נאיביות וגיטרה נגמר באומץ לשיר שיר מקורי על הבמה מול כל המדינה. ישראל מוכיח שלא מספיק לדעת לשיר, צריך גם לדעת לנצל יכולות אחרות. הורסטיליות של בר און לא באה לידי ביטוי רק בשילוב הנפלא בין שירים מקוריים לשירים מוכרים, אלא גם ואולי בעיקר בדרך בה הוא מתחבב על כל  הקהלים והמעריצים. לסיכום, רוצה להיות כוכב נולד? כדאי שיהיה לך יותר מקלף אחד חזק בחבילה.

המקוריות של ג'קו אייזנברג

הכוכב נולד הרביעי אולי עשה לעצמו קצת יחסי ציבור שליליים בחודשים שלאחר הזכייה, אבל אי אפשר לקחת מהאיש את המקוריות שהוא ניחן בה. הוא לא פחד להביא את הרוק למיינסטרים, שילב את נינט בגרסה מדהימה ל"נרדם על החולות" ואפילו קצת האפיל עליה ובעיקר היה משב רוח מרענן בנוף המוזיקה המקומי. ג'קו הוא לא רק כוכב, אלא גם אישיות שמושפעת בצורה עמוקה מהשירים שהיא אוהבת ועושה. למרות שרוב האמנים המתחילים בטוחים שמקוריות זה משהו שאפשר בקלות להמציא, אייזנברג הוכיח שאו שנולדים עם זה או שזה פשוט לא ייראה אמיתי.

התמימות של רוני דלומי

מיותר לציין שאחרי שש עונות של כוכב נולד, רוני הייתה צריכה לייחד את עצמה במקום שמאוד קשה להתבלט בו. הנערה עם העיניים הירוקות/כחולות שהגיעה מהישוב עומר שבדרום אל פסגת היצירה בישראל בחרה לעשות את זה בעזרת שמירה על העקרונות שלה, והשתמשה בכלי שאי אפשר להישאר ציני או אדיש לגביו: הרבה מאוד חום ותמימות. שלא כמו מתמודדים אחרים, את רוני דלומי אי אפשר שלא לאהוב. למרות שניתן להעדיף מתמודדים אחרים על פניה, הזכייה שלה הוכיחה שלפעמים גם חיוך כובש בהחלט יכול להספיק בשביל להשיג את התהילה.

רוני דלומי עם
לחייך בדרך לתהילה. דלומי | תמונת AVI: כוכב נולד

הכריזמה של נינט

מה לא נכתב על המלכה הבלתי מעורערת ועל הבחורה שבעזרת כוכב נולד הפכה לאייקון בפני עצמה. התהליך שעברה טייב מהרגע שהופיעה לאודישנים ועד להופעה הבלתי נשכחת בגמר הראשון בניצנים מעוררת לא רק ים של דמעות, אלא גם הרבה מאוד געגועים. כשהיא נתמכת בקונצנזוס שכמעט אין שני לו הצליחו נינט והכריזמה שלה להפוך תוך מספר חודשים מלצרית בקרית גת לדבר הכי גדול שקרה פה.במילים אחרות, נינט הוכיחה שכדי להגיע לירח אמנם חייבים ליפול בין כוכבים - אבל לפעמים אפשר פשוט לטפס עליהם.

כוכב נולד
מספיק כריזמה בשביל מדינה שלמה. נינט ברגע השיא | תמונת AVI: mako

>> כוכב נולד, יום רביעי בשעה 21:00 זה מתחיל!

אל תשארו מאחור: התעדכנו על כל מה שקורה בכוכב נולד

חושבים שאתם יודעים הכל על כוכב נולד? רוצים לבדוק את זה? היכנסו עכשיו לטריוויית כוכב נולד של mako  והתחילו לשחק

רוצים להגיע לנבחרת? הכנסו והקליטו אודישן מהבית, ואולי תזכו להגיע לשם. ביישנים? אתם מוזמנים להיכנס למתחם "אודישן אחד ביום" ולצפות באלו שניגשו לימי האודישנים, כשבכל יום תקבלו אודישן חדש.