אחרי חשיפת החלק הראשון של הנבחרת, ממשיכים מועמדים נוספים להתבשר כי יש להם מקום בעונה השמינית של "כוכב נולד". קבלו את השמות והדרך שהם עשו עד עכשיו:

אוהד שרגאי

אוהד שרגאי הוא בן 26, ולאודישנים הוא הגיע מספריית הוידאו אותה הוא מנהל. שרגאי הצעיר תמיד אהב לנגן ולשיר, ומספר שכבר בגיל 6 קנו לו הוריו אורגנית עליה היה מבצע שירים אהובים. למרות שהוא מאוד אוהב את שגרת יומו סביב הסרטים, הגיע אוהד למסקנה שהגיע הזמן להתמקד במוזיקה.

באודישן הראשון שלו הוא בחר לבצע את "שרה" של אלונה דניאל, כשהוא מנגן על פסנתר ומפליא בקולו מול השופטים. הוא סחט מחיאות כפיים מפבלו, ולמרות שצדי טען שזה היה קצת יותר מדי, דנה טענה שיש לו תיאטרליות של ברודווי ומרגול וצדי הסכימו שהוא פנטסטי.

במחנה האימונים נתקל אוהד בקצת קשיים, כשביצע יחד עם ישי אשד את האודישן הארוך ביותר בתולדות "כוכב נולד" אך עדיין היה טוב מספיק על מנת לעבור שלב. בביצוע הסולו שר אוהד את "לילה" של נוער שוליים, ואחרי סנגוריה מצד השופטת דנה אינטרנשיונל קיבל גם הוא את המקום בנבחרת של העונה.

>> הצטרפו לעמוד הרשמי של אוהד שרגאי בפייסבוק

היבה בטחיש

את היבה בטחיש פגשו השופטים אחרי שיצאו עם משאית האודישנים אל מקום מגוריה, שם היממה גם קיבלה בקלות את כרטיס הכניסה אל מחנה האימונים.

את הדואט שלה ביצעה היבה עם תהל שוהם, וביחד הן נתנו גרסה בלתי נשכחת ל"האהבה מתה". השופטים היו מאוד מרוצים מהיכולות של היבה והעבירו אותה בקלות לשלב הבא. צביקה אמר שמדובר בביצוע לעונה, מרגול הכריזה שזה היה כמעט קאלט ופבלו הכתיר אותה כפייבוריטית לעונה. בביצוע הסולו לעומת זאת כבר היו השופטים חלוקים בדעתם לגבי קסמה של היבה.

אל יום ההודעות הגיעה היבה עם ארוסה, במטרה לקבל מתנת חתונה מקורית בשבילה ובשביל המשפחה. בסופו של דבר נכנסה היבה יחד עם תהל אל השופטים, והתבשרה על המקום שלה בנבחרת.

>> הצטרפו לעמוד הרשמי של היבה בטחיש בפייסבוק

יובל לב-טוב

יובל לב-טוב הוא בעל הקיוסק מול ה"בארבי", בן 36, ותמיד חלם לעלות על הבמות בעצמו. למרות שזה התחיל בתור עבודה זמנית של שנתיים-שלוש, מצא את עצמו יובל דוחה את החלום לשיר בעקבות הקמת משפחה. "אני מרגיש שאני כלוא פה בין הסיגריות לבמבה, וזה לא הייעוד שלי", הוא מספר.

בתחילת האודישן הראשון היה נראה כאילו השופטים הולכים לקראת עוד התמודדות מול נבחן שצריך לחפש מקצוע אחר, אבל ברגע שיובל התגבר על ההתרגשות ופתח בשיר "עץ ירוק מפלסטיק" שבוצע במקור על ידי מרגול הדברים השתנו.

במחנה האימונים ניסו השופטים לסחוט מיובל הזדמנות עסקית, מה שהוריד ממנו קצת את ההתרגשות ופתח את הדרך לביצוע מצוין לשיר "אל הדרך אל הכפר" של רבקה זוהר. בסופו של דבר, ולמרות הלחץ של אישתו, יצא יובל אל משפחו אחרי הפגישה עם השופטים כשבידיו הכרטיס לנבחרת.

>> הצטרפו לעמוד הרשמי של יובל לב-טוב בפייסבוק

מעיין בוקריס

כשהיא רק בת 17 הגיעה מעיין בוקריס מהישוב נשר שבצפון לאודישנים ב"כוכב נולד" בשביל להוכיח שקול גדול יכול גם לצאת מנערה צעירה. בפעם הראשונה שעמדה מול השופטים ביצעה מעיין את "אורי" של אחינועם ניני, והראתה את כל מה שלימדו אותה בתיכון לאומנויות בחיפה.

אל הסולו האחרון הגיעה מעיין כשהיא מנסה להוכיח שהפנימה את הערות השופטים בנוגע לכריזמה ועניין שהיא צריכה לעורר. עם שיר קצבי יותר, "הנה פתחתי חלון" של ריקי גל, הצליחה מעיין להרקיד את צדי וגם את שאר השופטים, מה שהקל על העברתה לשלב הבא.

לאחר דיונים והתייעצויות ארוכות הגיעו השופטים למסקנה שמעיין היא זמרת מהבטו, עם המון התלהבות, ולכן יש לה מקום של כבוד בנבחרת.

>> הצטרפו לעמוד הרשמי של מעיין בוקריס בפייסבוק

נאור אלבז

נאור אלבז, חייל בן 20, עלה לבמה ומול פאנל השופטים שפגש אותו בשדרות וקהל מקומי של מעריצים ביצע את השיר "שתיים בלילה" של קובי פרץ. למרות ההתרגשות הצליח נאור להשאיר את כולם בהלם ולקבל את הכרטיס למחנה האימונים.

באשקלון הוגרל נאור לבצע דואט עם קרן קורקוס, ומההתחלה פחד מכך לא יתחבר אליה. הזוגיות החדשה החלה ברגל שמאל כאשר שני המתמודדים לא הצליחו להסכים על שיר - קרן רצתה לשיר את השיר החדש של רוני דלומי ונאור לא הכיר אותו, אך לאחר נסיונות התפשרות של שני הצדדים הם הסכימו על "כמה אהבה". כשהם עלו לבצע את האודישן נאור כבר היה מאוד עייף, אך הוא הצליח לעבור לשלב הסולו.

הישורת האחרונה שעבר נאור לפני הכניסה לנבחרת הייתה עם השיר "הרי את מקודשת לי" של שלומי שבת, אותו ביצע בצורה מדויקת אבל עדיין בגישה המיוחדת שלו. הוא קיבל מחמאות משופטים, ואזהרה על כך שעליו לשנות גישה אם ברצונו להגיע רחוק.

>> הצטרפו לעמוד הרשמי של נאור אלבז בפייסבוק

רוית בטאשוילי

רוית בטאשוילי היא רק בת 17 וחצי אבל לדעתם של השופטים טמונה בה הבטחה גדולה. למרות לימודי כימיה רוצה רוית להיות זמרת, והיא מתחילה את הדרך הארוכה בביצוע לשיר "עצום את עיניך, אחי" של ריטה.

השופטים התרשמו מהיכולות של רוית ומעבירים אותה למחנה האימונים, למרות ביקורת קלה על הבוסריות שבה. גל אפילו הגדיל ואמר שלדעתו הביצועים שלה היו קצת יותר חלשים מהקול שלה, באופן יוצא דופן.

השלב הבא של רוית היא ביצוע אודישן מול קהל , שגם בו השופטים התלבטו - במיוחד גל - אך העבירו אותה. בביצוע הסולו אספה רוית את כל הפוטנציאל שבה, ואחרי השיר "כמו צמח בר" כבר קיבלה את המפתח לנבחרת באופן סופי.

>> הצטרפו לעמוד הרשמי של רוית בטאשוילי בפייסבוק

תהל שוהם

תהל שוהם, בת 22 וחצי מתל אביב, מחזיקה לא רק בכישרון שירה אלא גם ביכולות נגינה ועיבוד שירים. את האודישן הראשון היא התחילה עם ביצוע לשיר "חמימות חולפת" של דנה ברגר, ומיד אחריו הפילה את השופטים עם ביצוע לשיר מקורי בשם "ליפול".

במחנה האימונים הוגרלה תהל לשיר דואט עם היבה בטחיש, ויחד הם הצליחו ליצור גרסה משכנעת לשיר "האהבה מתה". בשלב הזה לשופטים כבר לא היה ספק שצריך להעביר את תהל לביצוע הסולו, ואחרי ששרה שם את "מועקה" של אבטיפוס קיבלה גם תהל את הכרטיס לנבחרת - למרות שקצת יצאה מהקונצנזוס.

>> הצטרפו לעמוד הרשמי של תהל שוהם בפייסבוק

הכירו את שמונת המתמודדים הראשונים שנכנסו לנבחרת כוכב נולד

בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

הפרקים מלאים של כוכב נולד לצפייה ישירה ב-mako VOD

הכנסו לרדיו כוכב נולד ותהנו ממוזיקה ללא הפרעה

חושבים שאתם יודעים הכל? היכנסו לטריוויית כוכב נולד והתחילו לשחק!