נינט טייב
נינט החלה את דרכה בתוכנית כחיילת תמימה וחייכנית עם שיער שחור וחלק, שהדגיש את עורה הבהיר ועיניה הכחולות. אבל מאז הקארה הפרוע של "ים של דמעות" עבר הרבה שמפו בשיער שלה. המהפך הראשון היה הפונינט המפורסם, שאומץ מיד על ידי בנות ישראל. אבל נינט לא עצרה שם, ובמסגרת קמפיין לחברה סלולרית היא הפכה לקירחת וגאה.

נינט טייב במהפך שיער
נינט, מאז ומעולם

מדי כמה חודשים היא המציאה את עצמה מחדש: את הקוצים החדשים שצמחו היא צבעה בסגול, וכשהשיער גדל היא זגזגה בין גלח בחצי הראש לבין חמצון חלקי. מה יהיה השלב הבא? גם אנחנו מתים לגלות.

ליבי בירן
השיער של ליבי עבר לא מעט מהפכים שאפיינו את מצבו בחיים. אל התוכנית הוא הגיע עם שיער מסורק וזכה למהפכון פרוע ושובב, בהתאם לאישיות המוזיקלית שלו. כשהתגייס לצבא הלך על ספיחס מתבקש שגרם לו להיראות כמו ילד טוב, אבל עם שחרורו הוא כבר נתן דרור לשיער ועכשיו הוא כבר מסתובב עם בלורית סטייל לירן דנינו. אולי עד "ילדי ראש הממשלה 3" הוא כבר ייראה כמו ולדי בלייברג?

ליבי במהפך שיער
ליבי. לא רק השיער השתנהמיי פיינגולד
הפריזורה הלוהטת והאדמונית של מיי פיינגולד היתה אחד מסימני ההיכר שלה בתוכנית, והתאימה מאוד לאופי הלוהט והג'ינג'י שלה.

בינתיים מיי הספיקה כבר להתבגר, להוציא שני אלבומים, לככב ב"לילה לא שקט" ואף ללדת בת, אמילי. את הצבע האדום היא החליפה בחום כהה ומאוחר יותר בבלונד רך ונשי, שונה מאוד מהתדמית הרוקיסטית והבועטת שלה. מצד שני, אומרים שבלונדיניות נהנות יותר.

מיי פינגולד במהפך שיער
מיי. כבר לא אדמונית

מרינה מקסימיליאן בלומין
מי לא זוכר את האודישן של מרינה, בו ישבה הבחורה קצוצת השיער הזו ליד הפסנתר והקסילופון ושרה את "הלילה הוא יגיע"? לא היה אחד שהאמין אז שהיא באמת בת 19. עד הגמר הגדול היא כבר הספיקה לגדל קוצים ארוכים, רמז לבאות כנראה.

השיער גדל וגדל ומרינה קטנה וקטנה, ואנחנו גילינו שהיא בעצם מתולתלת חמודה עם מראה צעיר ונשמה גדולה. היא אימצה בשמחה את הגוונים הבהירים יותר, שגורמים לה להיראות צעירה, חיונית ומאושרת. ואולי אלה בכלל חיי הנישואין?

מרינה במהפך שיער
מרינה. משתבחת עם השנים

אליסה שפרגה
זוכרים את אליסה שפרגה, אותה אדמונית עם קול עמוק ומרגש מהעונה החמישית שבה זכה בועז מעודה? היום היא כבר אליסה שארפ, שהספיקה להתחתן, לעבור לאל.איי, להוציא קליפ באנגלית בכיכובה של ליהיא גרינר וגם לעבור לא מעט מייקאוברים בדרך – מרעמה ג'ינג'ית היא עברה לקארה חום מהגוני, וסיימה עם שיער ארוך בלונדיני וגלח בצד. דיווה או לא דיווה?

אליסה שפרגה במהפך שיער
תודו שלא הייתם מזהים. אליסה

ג'קו אייזנברג
המהפך המתבקש שציפינו לראות אצל ג'קו עדיין לא הגיע, והכוכב הנולד שזכה בעונה הרביעית טרם ויתר על הקוקו המפורסם. את הצבע, לעומת זאת, הוא לא היסס לשנות.

בצילומים לקליפ העשור של כוכב נולד ג'קו הפציע והפתיע עם שיער בלונדיני ארוך וגבות תואמות, מראה שהולם יותר גולש קליפוני מרוקר ישראלי. ואנחנו אומרים: תביאו את המספריים!

ג'קו אייזנברג במהפך שיער
ג'קו. רק הצבע השתנה

שי גבסו
לא ייאמן שהילד החמוד עם הכיפה מהעונה הראשונה השתנה כל כך בשנים שחלפו. טוב, אחרי הכל מדובר בעשור, לא?

שי גבסו לא רק הפך ליוצר מוכשר בפני עצמו, אלא גם השתנה מקצה לקצה וגידל רעמה לתפארת. אך למרות השינוי הבאמת דרסטי, כנראה שנינט עוקפת אותו גם הפעם.

שי גבסו במהפך שיער
גבסו. תקופה ארוכה, תסרוקות מגוונות

דיאנה גולבי
רק שנתיים חלפו מאז שדיאנה עמדה נרגשת על הבמה בגמר העונה השמינית ושמעה את המילים "דיאנה גולבי היא הכוכבת הנולדת שלנו!". אבל שנתיים מספיקות למהפך אמיתי, ודיאנה לא רק גידלה שיער ארוך אלא גם צבעה אותו לבלונד, כפי שגילינו כשהגיעה לפגוש את המתמודדים בעונה הנוכחית.

דיאנה גולבי במהפך שיער
נערת רוק. דיאנה על הבמה

אז איזה מהפך יעבור הכוכב הנולד של עונת העשור? אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

>> ומה איתכם? לחצו כאן וספרו איך אתן "מקפיצות" את הלוק