>> רוצות לזכות בערכת טיפוח? לחצו כאן וספרו איך אתן "מקפיצות" את הלוק

הרבה לפני שהם עולים על הבמה עוברים המתמודדים בחדרי האיפור, השיער וההלבשה ובוחרים בגדים יחד עם הסטייליסטית ליאת אשורי. לקראת השלבים המכריעים של העונה הופכת הבחירה קשה יותר, כפי שהם בעצמם מעידים: "אני מרוצה מהסטייל שלי בתכנית כי זה גורם לי להרגיש יותר אישה", מודה הדר עמרם שבמהלך ספיישל אתניקס התנסתה לא רק בשירה אלא גם בריקוד."היא קולעת בול", מספר אור טרגן וזוכה לתמיכה גם מלינוי אקלה שאומרת: "הבגדים מבליטים את מה שצריך ומסתירים את השאר. הפעם הבאתי משהו מהבית וליאת זורמת אז היא לקחה את זה", ממשיכה אקלה. "זו שמלה יפה ואני מרגישה טוב איתה".

אור בן ברוך: "אני אוהב אדום כי זה צבע של תשוקה"

ואיזה צבעים המתמודדים הכי אוהבים ללבוש? אור בן ברוך מעדיף אדום בגלל התשוקה, לינוי ואניטה אוהבות שחור ורן שפיר מעדיף לגוון: "לבן, ורוד, שחור וצהוב", הוא מגלה.

רן שפיר מאחורי הקלעים (צילום: אורטל דהן)
הפעם לא בלבן, ורוד, שחור או צהוב. רן שפיר | צילום: אורטל דהן

"הדבר הכי מזעזע שלבשתי בחיים? כנראה בבר מצווה", נזכרת שרון קידושין. "זה היה ורוד עם נצנצים".

שרון קידושין בחדר האיפור (צילום: אורטל דהן)
שרון בחדר האיפור. טראומת סטייל מבת המצווה | צילום: אורטל דהןבדרך כלל המתמודדים הצעירים אמנם לא לובשים את הבגדים המיוחדים איתם אנחנו רגילים לראות אותם, אבל אצל חלקם המצב דווקא הפוך: "אני אוהב חליפות", מעיד איטן גרינברג. "אם אני ביציאות עם חברים אני יוצא ככה. בגלל זה אני אוהב את החורף - יש את הבגדים הכי יפים".

יטן גרינברג בחליפה (צילום: אורטל דהן)
איטן. לא מוותר על החליפה | צילום: אורטל דהןאז איך משפיע הסטייל של הכוכבים על השגרה ומי בנבחרת לובשת שרוואלים? צפו בחן אהרוני משוטט מאחורי הקלעים וחוזר עם כל התשובות.

>> איפה אפשר להשיג את שמלת הפרנזים של הדר?