12 מתמודדים נותרו בנבחרת כוכב נולד, ואחרי שלב הדו-קרב הם יגיעו ביום ראשון לתכנית הראשונה בשידור חי. אחד המתמודדים שנותר במתח עד הדקות האחרונות הוא אור טרגן, אשר הצליח לבסוף לגבור על קובי טמים וסהר טוויטו.

בדו-קרב שלו מול איטן גרינברג ביצע אור את השיר "ברחובות שלנו" וזכה לביקורות פושרות מהשופטים. בסופו של דבר הועדה המקצועית ונקודות השיפוט החליטו להשאיר אותו בנבחרת, והבוקר הוא מספר על התחושות שחווה בזמן שעמד על הבמה באשקלון.

"מה שעבר לי בראש זה האם יכול להיות שאחרי מה שעברתי הכל נגמר", הוא נזכר. "ידעתי שהכל יכול להיות. כשראיתי את זה אחר כך על המסך שמתי לב שבכלל לא הצלחתי לחייך, ישר חיבקתי אותם. ברור שרציתי להישאר אבל כל כך כאב לי עליהם".

אור טרגן נפרד מקובי ומסהר (צילום: אורטל דהן)
הלם מעורב עם שמחה. אור נפרד מקובי וסהר | צילום: אורטל דהן

אתה חושב שהיית צריך לעשות משהו אחרת?
"אני שלם לגמרי עם השיר שבחרתי. תכננתי מזמן לבצע אותו וחיכיתי לרגע הנכון. אני חושב שזה שיר חזק שאפשר באמת להתמודד איתו בדו קרב".

ביום ראשון: שידור חי ראשון של העונה

מה אתה מתכנן לשלב השידור החי?
"אני הולך יותר לכיוון של הרגש. אשאר עם הסגנון של הסלסולים, כי זה גם מה שמתאים לקול שלי".

מה הציפיות שלך להמשך?
"אני עכשיו מתמקד בלעבור שלב שלב שלב, וברור שהגמר הוא החלום הגדול אבל אני יותר מרוכז בלעבור את השלב הבא. אני מקווה כמובן להמשיך כמה שיותר".

מה למדת מאז שהתחילה העונה?
"המון - החל מבחירות השירים, איזה מתאימים לי ואיזה פחות, וגם השתפרתי מבחינה ווקאלית בעקבות הניסיון על הבמה ומול הקהל. אני גם חושב שבהופעה האינטימית, זה יותר מרגש ויותר קשה. אני ללא ספק מעדיף להופיע מול הקהל. ידענו שהמופע האינטימי הולך להיות קשה, והנה עברנו אותו".

>> עד לפני שנה הוא בכלל שיחק כדורסל: הנה כל מה שאתם לא יודעים על אור