הערב יחזרו אל הנבחרת שני מתמודדים, והם יעשו זאת היישר אל זרועות ספיישל דו-קרב ובוגרי עונות קודמות. בין כוכבי העבר תהיה שם גם נינט טייב, שפגשה את שרון קידושין: "מאוד אהבתי את 'מדברים'", החמיאה לה שרון.

בהמשך ניגנה נינט עבור שרון חלק מהשיר, ויחד הן התייעצו האם לבצע אותו. "זה היה וואו. זה משהו שאני אזכור", הודתה לאחר מכן קידושין.בנוסף, אל צוות השופטים מצטרף הראל סקעת שיחליף הערב באופן חד פעמי את משה פרץ. לפי פרשן הבית של התכנית "יום חדש", צפויה להראל עבודה לא פשוטה: "האיכות עלתה, הרמה עלתה ולכן קשה מאוד לשפוט את העונה הזו", הוא מודיע. "הידע והמודעות של המתמודדים כלפי עצמם עלו גם הם".

תום כהן: "ידענו שגלגל ההצלה הוא אופציה"

ארבעת המודחים שקיבלו את מרב הקולות בגלגל ההצלה - אור טרגן, אור בן ברוך, תום כהן וגיל נגר - כבר מתרגשים לקראת הסיכוי שהם יחזרו. "ידענו שזו אופציה, אבל זה לא היה משהו ודאי", מספרת הבוקר תום.

"איך כובשים את לב הקהל?", שואל סידס. "על גיל נגר למשל אומרים שהוא מנותק מהקהל אבל הוא לא הראשון ששר בצורה כזו, אבל במקום כמו כוכב נולד מצפים ממך לארסנל שהוא קצת יותר ממה שיש לך", מספר סידס. בקשר לתום, אני לא זוכר ביצוע קצבי שהיא עשתה אבל יכול להיות שזו לא היא. לגבי אור ואור, אני אהבתי את הביצוע ל"נאמר כבר הכל" ובלי קשר - הם שניהם מקסימים", הוא מסכם.

>> מה ישיר כל מתמודד? קבלו את הרשימה המלאה