>> לחצו כאן כדי לראות עוד דואטים לפני כולם

ביום שני בשעה 21:00 בערב יעלה מופע יוצא דופן וחד פעמי של "כוכב נולד" וארגון "לתת באהבה". במופע ייקחו חלק מיטב האמנים מהשורה הראשונה בהחלט של הכוכבים הכי גדולים בארץ כדי לשתף פעולה בחיבורים שעוד לא נראו על הבמה מעולם: נינט טייב והיהודים, עברי לידר ומרינה מקסימיליאן בלומין, ארקדי דוכין ושי גבסו, משה פרץ ומישל כהן מבית ספר למוסיקה ועוד.

גם הראל סקעת ודודו אהרון יהיו שם, בערב מקסים בו אנחנו ניתן את המוסיקה, אתם רק תפתחו את הלב, ותתנו למאות אלפי משפחות בישראל ארוחת חג. רגע לפני שזה קורה, צפו בדואט של דודו אהרון והראל סקעת לשיר "אחרי 20 שנה" אותו כתב יענק'לה רוטבליט ללחן של שמוליק קראוס.

הראל סקעת ודודו אהרון (צילום: רועי ברקוביץ')
הראל סקעת ודודו אהרון | צילום: רועי ברקוביץ'במרוצת השנים ביצעו את השיר הזה גם רפי אדר ועופר זמיר, משה בקר ואפילו יהודה סעדו. הצטרפו אלינו ביום שני בשעה 21:00 למופע המלא, עם כל השירים והמפגשים המרגשים.

רוצים לראות את נינט והיהודים שרים ביחד?

אחד הדואטים המסקרנים שייערכו על הבמה יהיה בין נינט טייב ללהקת "היהודים" עם השיר "קח אותי" אותו ביצעה נינט בעונה הראשונה. אם גם אתם סקרנים יש לכם אפשרות לצפות בו כבר עכשיו.

נינט טייב והיהודים במשדר לתת (צילום: רועי ברקוביץ')
נינט והיהודים. סוגרים מעגל | צילום: רועי ברקוביץ'כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לעמוד ההתרמה המיוחד של "לתת". בחרו את הכמות אותה אתם רוצים לתרום, ולאחר מכן תיפתח בפניכם אופציה לצפות בדואטים נבחרים ומלאים. אהבתם? ספרו גם לחברים שלכם ועזרו למשפחות נזקקות לחגוג את ראש השנה בכבוד.

>> עזרו לנו לגייס 10,000 ארוחות חג למשפחות נזקקות