לינוי אקלה – יוצא לאור (תמונת AVI: mako)
לינוי. תבצע הערב קלאסיקה מוכרת | תמונת AVI: mako

נבחרת עונת העשור מגיעה לשלב השידור החי וההחלטה מי יישאר במסע עוברת אליכם. הערב יבוצעו שישה דו-קרבים, כאשר אחרי כל דו-קרב תיפתח הצבעה ואתם תכריעו מי מועמד להדחה ומי עובר לשלב הבא.

בסוף הערב תיפתח הצבעה נוספת על כל המועמדים להדחה, ושניים נוספים ייאלצו לעזוב. אז מה מתכננים לנו בנבחרת? ספיישל ים תיכוני יוצא דופן, כפי שאפשר לראות מתוך רשימת השירים והגרלת הקרבות:

לינוי אקלה תשיר את "כבר עברו השנים" שכתב והלחין אביהו מדינה מול איטן גרינברג שיבצע את "אמי אמי", אותה כתבה והלחינה אהובה עוזרי.

שירן אסף תשיר את "הכל סגור" שכתב זאב נחמה והלחנו נחמה ותמיר קליסקי מול שרון קידושין, שבחרה לבצע את "ואני קורא לך" שנכתב והולחן על ידי ארקדי דוכין.

אנה אקהרד תשיר את "מונו" שכתב יוסי גיספן והלחינה דיקלה דורי מול עדי ארגלזי שתשיר הערב את "טיפת מזל" שכתב דני שושן והלחין אורחן גנסביי.

עדי ארגלזי – אלינור (תמונת AVI: mako)
עדי. הולכת על "טיפת מזל" | תמונת AVI: mako

רן שפיר ישיר את "עננים" שכתב והלחין רביב בן מנחם מול הדר עמרם שתבצע את "חייב למות עליי" שכתב רון רוזנפלד והלחינו דרור מרגלית ורון רוזנפלד. אניטה גסין תשיר את "נשבע" שכתב שמוליק קלוסקי והלחין יאיר קלינגר מול אור טרגן שישיר את "אש" שכתב והלחין השופט משה פרץ.

גם תום כהן תופיע הערב, עם השיר "אם את עדיין אוהבת אותי" שכתבו והלחינו בועז שרעבי ועמית צח, מול טל טרבלסי שתשיר את "מאחלת לך" וכתב והלחין henree.

אז את מי אתם תעבירו לשלב הבא? הערב אתם מקבלים את ההזדמנות להשפיע.