הכל כבר מוכן לעונת העשור של כוכב נולד (תמונת AVI: mako)
כל אחד רוצה להיות שופט. חלק גם מצליחים | תמונת AVI: mako

מחנה האימונים באילת ייצא לדרך ביום שלישי בשעה 21:00, ורגע לפני שכל מאה המתמודדים יורדים דרומה קיבלו הצופים הזדמנות לבדוק עד כמה הם באמת מכירים את השופטים בפרק מיוחד של "כוכב נולד - שופטים מהבית".

במקביל לכל אודישן ששודר על גבי מסך הטלוויזיה נפתח טופס פעילות מיוחד ב-mako, בו ניחשתם האם המתמודד "עבר" (ירוק) או "לא עבר" (אדום). אף אחד לא חושב שהעבודה של השופטים פשוטה, אך מפתיע לגלות עד כמה גם בקרב הצופים ישנם חילוקי דעות. עם זאת, שבעה גולשים ענו נכון והכי מהר וכל אחד מהם אפילו זכה בכרטיס טיסה זוגי לאילת: דקלה חנוכה, גיא מנצור, עומרי אביטל, בן ממוקה, אורי זבילי, אילור שושן ושובל אזולאי. מזל טוב!

כל האחוזים והתשובות

האודישן של עופר נוה הצליח להקסים אתכם כבר מהרגע הראשון. 72% סימנו אותו כ"עבר", לעומת 28% בלבד שלא ניבאו לו גדולות. כזכור, גם אצל שולחן השופטים הייתה תמימות דעים כאשר כולם העבירו אותו לשלב הבא.

לעומת זאת, באודישן השני העניינים וגם האחוזים החלו גם להסתבך. דאני לי זיסר נכנסה לאודישן כשהיא מלאה בקעקועים, ואתם לא הצלחתם להחליט האם מדובר בגימיק או בכישרון אמיתי: 55% חשבו שהיא עוברת, לעומת 45% שחשבו שלא. מבחינת השופטים ההחלטה הייתה פשוטה יותר, וחוץ ממשה פרץ כולם פעלו לפי הניחוש של רובכם ונתנו לדאני לי את כרטיס הכניסה למחנה האימונים.

אם בשני האודישנים הקודמים צדקתם, הרי שהאודישן השלישי כבר ממש בלבל אתכם. אור דאי, הצעיר הכישרוני והפעלתן, הוציא מרובכם ניחוש חיובי - 59% חשבו שהוא יעבור, אך השופטים ממש לא התלהבו. במקרה הזה דווקא המיעוט של 41% צדק וקלע לדעת הפאנל.

גם באודישן הרביעי רוב הגולשים פספסו. לא פחות מ-70% חשבו שמיטל נוטיק תעבור, אך השופטים לא הסכימו.

האודישן החמישי הצליח אמנם לפלג את השופטים, שהתלבטו ארוכות האם להעביר את מעיין סימונה לשלב הבא, אך אצל הגולשים דווקא הייתה תמימות דעים: 76% חשבו שהיא תעבור, לעומת 24% בלבד שלא ניחשו כך.

לצערו של שחר עמידן, לא רק השופטים זיהו את חוסר המוכנות שלו אלא גם הגולשים. הביצוע שלו ל"הכוכבים דולקים על אש קטנה" לא הרשים אתכם, ולכן 85% סימנו אותו באדום לעומת 15% שהיו דווקא אופטימיים יותר.

באודישן האחרון הצליחו הגולשים והשופטים להסתנכרן באופן כמעט מושלם: 90% סימנו את רות נודלמן כראויה לאור ירוק, בדיוק כמו שחשבו מירי, צדי, גידי ומשה.

>> פספסתם את האודישן הקסום של רות? צפו בו עכשיו