שבעה קרבות דו-קרב התנהלו באולם החגיגי באשקלון, ובסוף הערב הודחו קובי טמים וסהר טוויטו. האתגר לא היה פשוט וככל שחברי הנבחרת צוברים ניסיון איכות הביצועים עולה בהתאם.

גם הפעם ליווה חן אהרוני את המתמודדים מאחורי הקלעים ושמע מהם תגובות ראשונות לאירועים על הבמה: "אני אישית לא חשבתי שאני מתמודד מול חבר", הודה קובי טמים בתחילת הערב. "זה שזה מול הדר זה ערך מוסף".

"האם יש כעס על איטן? ממש לא", ענה אור טרגן בחיוך לשאלה מבודחת של חן. "האמת שהתרגלתי לעבור כל פעם לועדה אבל איכשהו זה נגמר תמיד טוב אז בינתיים אני ממשיך".

שירן אסף: "המעמד הזה לא פשוט"

לעומת אור, יש כאלה שדווקא מקבלים פידבקים חיוביים ואור ירוק מלא מהשופטים. אחת מהן היא שירן אסף, שמצליחה לשמור על פרופורציות: "זה קרה עד עכשיו, אבל כמובן שזה עניין של גורל. המעמד הזה לא פשוט".

"זה לא כיף להתמודד מול חברה, אבל ניסינו לקחת את זה בסבבה. זה לא פאדיחה להפסיד למישהו טוב", גילתה עדי ארגלזי. "ניסיתי להביא משהו שמרענן גם אותי בעמידה על הבמה וכמובן שתמיד צריך להביא את הכי טוב", אומרת אנה.

אך בסוף הערב כאמור עזבו סהר וקובי, כשאור הוא זה שממשיך לשלב הבא. "אני אקח איתי את התחושה שצריך לדעת להעז", גילה קובי. "אבל יש עוד גלגל הצלה, אז אולי אני אחזור".

"אין לי תכניות להמשיך - אבל אני רוצה לעשות מה שעשיתי עד עכשיו, שזה רוקנ'רול", סיכם מצידו סהר. צפו בתגובות המלאות מאחורי הקלעים וברגע ההכרזה על שני המודחים שלא יגיעו אל שלב השידור החי ביום ראשון.

>> חושבים שהפייבוריט שלכם היה צריך לבצע שיר אחר? ספרו לו על זה