אור בן ברוך ואור טרגן חזרו אמש לנבחרת כוכב נולד, אך טל טרבלסי נאלצה להיפרד מהחברים ולעזוב. את הדו-קרב שלה ביצעה טל מול לינוי אקלה אך הביצוע לשיר "מישהו שומע אותי" של להקת איפה הילד לא הספיק כדי להיכנס לתשעת הגדולים. "קשה, אבל פחות", היא אומרת הבוקר. "זה כמובן מבאס שהחוויה נגמרה".

"התכניות הן כמובן מוזיקה, אבל יש לי עוד את כיתה י"ב ואת הצבא", היא מספרת בחיוך בזמן שהיא צופה בביצוע מאתמול. "אני נראית קצת כועסת שם, אבל ממש לא מצטערת על התוצאה. אהבתי את הביצוע שלי".

"אני סימנתי אותה", מעיד היועץ המוסיקלי דני סידס, "אבל השיר הזה כמו שגידי גוב אמר לה - לא היה צריך להיות דחוף עבורה. צריך לשיר להיטים. חמי רודנר ולהקת 'איפה הילד' הם לא המיינסטרים. יש לה נוכחות מדהימה ומבחינתי היא הייתה צריכה להיות בגמר, אבל זה לא קרה".

"באתי לשם בידיעה שאני הולכת לעשות מה שטוב לי", מספרת טל. "ניסיתי לא להקשיב לאנשים אחרים כי זה סתם מבלבל". "אם היא אוהבת מה שהיא עושה היא צריכה רק להמשיך בזה", מסכם סידס.

הערב: ספיישל אתניקס

"מה שטוב אצל אתניקס זה שיש להם להיטים בכל הסגנונות", מתייחס דני סידס לספיישל שישודר הערב בשעה 21:00. "מהבחינה הזו כל דבר שלוקחים מאתניקס זו פגיעה בול. אבל כמובן שצריך לבצע את הביצועים כמו שצריך".

הצטרפו אלינו הערב ובואו להחליט מי יהיו שמונת הגדולים.