היום נערך יום שידורים מיוחד למען מבצע התרמה ענק שתכליתו גיוס תרומות לארוחות חג למאות אלפי נזקקים בישראל. הערב בשעה 21:00 ישודר משדר מיוחד: "כוכב נולד, לתת באהבה", ובו חברי נבחרת כוכב נולד של העונה וגם של העונות הקודמות, בסיוע אמנים נוספים, מתגייסים למטרה. ובין המשתתפים כמובן גם אור, איטן ואניטה – שלישיית הגמר של עונת העשור, שכבר הספיקו להתאושש מהגמר.

"עכשיו זה הזמן לעבודה אמיתית", אומר הזוכה הגדול אור טרגן. "התחלנו לישון ולהתעורר קצת בשעות סבירות, ואפילו קצת לנשום. זה היה קשה אבל חוזרים לחיים", הוא מודה. "בשבילי זו דרך חיים, זה משהו שאני  צריך", ממשיך המקום השני, איטן.

לצד המשדר בו הם כאמור ייקחו חלק יודעים המתמודדים שמעכשיו הם יצטרכו גם לא מעט מזל: "נראה לי שכל אחד צריך להמשיך את הקריירה בזמן שלו, לא צריך למהר", מספר אור. "הערב אנחנו נשיר עם ילדי בית ספר למוסיקה את 'שיר נבואי קוסמי'".

לקראת המשדר יצאה נבחרת עונת העשור לאולגה כדי לשפץ בתים ומקלטים, וגם את התוצאה נוכל לראות הערב. בינתיים אתם מוזמנים לתרום ולצפות בדואטים לפני כולם: נינט עם "היהודים", מרינה עם עברי לידר, משה פרץ עם מישל כהן, דודו אהרון עם הראל סקעת ועוד.

>> עזרו לנו לגייס 10,000 ארוחות חג למשפחות נזקקות