סוף השבוע של אור בן ברוך, אור טרגן, גיל נגר ותום כהן הולך להיראות אחרת לגמרי ממה שהם תכננו. בסיום ההצבעה המיוחדת שנפתחה ביום שלישי אתם החלטתם שארבעתם מקבלים סיכוי ממשי לחזור לנבחרת, וכך למעשה הענקתם להם גלגל הצלה.

השלב הבא: סולו ודו-קרב

ביום שני בשעה 21:00 כל אחד מארבעת המודחים שקיבלו מכם גלגל הצלה יבצע שיר סולו ומיד לאחר מכן ייפתחו הקווים להצבעה נוספת.

רק שניים מהם, אלו שיקבלו את מרב הקולות כמובן, יוכלו לחזור ויצטרפו כבר באותו ערב אל שאר חברי הנבחרת למאבקי דו-קרב. בנוסף, ביום שני ייקחו חלק בתכנית גם בוגרי כוכב נולד מהעונות הקודמות, יכינו את המתמודדים ויבחרו איתם שירים.

מה עברו ארבעת המודחים עד עכשיו?

אור טרגן – אחרי שנסעת (תמונת AVI: mako)
אור טרגן | תמונת AVI: mako
אור טרגן
אור הודח בספיישל זיכרון הילדות לאחר ששר את "ואותך". את הדרך שלו התחיל אור במחוז תל אביב יפו, אך עורר דרמה לא קטנה במחנה האימונים: צדי לא היה שלם עם ההחלטה של חבריו השופטים והפעיל לחץ כדי להחזיר אותו לביצוע נוסף.

בסולו הגורלי ביצע אור את "סליחה" שכתב אהוד מנור וקיבל על כך אור ירוק מלא מכל השופטים. בקיבוץ בית השיטה ביצע אור את "פרפרי תעתוע", את "לבן בחלום שחור" במופע האינטימי בעכו, את "ברחובות שלנו" באשקלון ואת "אש" של משה פרץ בדו-קרב.

מסע העשור יוצא לדרך בבית השיטה (תמונת AVI: mako)
גיל נגר | תמונת AVI: mako
גיל נגר
למרות העייפות איתה הגיע אל האודישן הסכימו השופטים כי יש משהו מיוחד בקול של גיל נגר. הוא עבר את כל השלבים עם הערת אזהרה ממשה פרץ, "למצוא לעצמו קול משלו", ועבר בהצלחה גם את מחנה האימונים.

בשלב הסולו הגורלי בחר גיל לבצע את "חלון לים התיכון" איתו גם נכנס לנבחרת.

השיר הראשון שלו על הבמה היה "בהיאחזות הנח"ל בסיני" ועבור סולו ההדחה שר את "מי תרצי".

אור בן ברוך (תמונת AVI: mako)
אור בן ברוך | תמונת AVI: mako
אור בן ברוך
באודישן שלו הצליח אור להפתיע את השופטים כשסיפר להם שהוא קרוב משפחה של יוסי בניון, אך אחרי שפתח את הפה לא היה ספק כי במשפחה יש גם לא מעט כישרון שירה.

במבחן מאה השניות באילת חווה אור קשיים, אך לבסוף מצא את הדרך אל מבחן הדואט חביבה מרקוביץ' ובהמשך גם אל שלב הסולו הגורלי בו ביצע את "היום" של אהוד בנאי.

בהופעת הבכורה ביצע אור את "אצלי הכל בסדר" ושרד את סולו ההדחה עם ביצוע מוצלח לשיר "תחזרי". בהופעה האינטימית בעכו הוא שר את "במקומי", והודח על ידי הועדה המקצועית לאחר השיר "נאמר כבר הכל".

תום כהן - העיר באפור (תמונת AVI: mako)
תום כהן | תמונת AVI: mako
תום כהן
באודישן הראשון שלה ריגשה תום את גידי עם השיר "הוא לא ידע את שמה" ומשה אפילו אמר שיש לה קול פעמונים. במחנה האימונים הלך לה קצת יותר קשה אך הגיעה אל מבחן הסולו הגורלי, בו שרה את "עוד מחכה לאחד".

בקיבוץ בית השיטה בחרה תום לשיר את "אף פעם לא תדעי" וזכתה גם שם למחמאות. לאחר מכן שרה בעכו את "אם אני אלך", את "האם היית" באולמות האבירים ועבור הדו-קרב הראשון באשקלון בחרה את "אם את עדיין אוהבת אותי".

הביצוע האחרון של תום היה בספיישל זיכרון הילדות, בו שרה את "העיר באפור".

>> ביום שני בשעה 21:00: אור בן ברוך, אור טרגן, תום וגיל עולים על הבמה לביצוע סולו