ההצבעה על גלגל ההצלה נפתחה ותמשיך עד יום שישי בצהריים, ואתם מקבלים הזדמנות להחזיר לנבחרת את המודח המועדף עליכם. 15 מתמודדים נאבקים על גלגל ההצלה, כאשר ארבעה מהם שיקבלו את מרב הקולות יופיעו בתכנית שתשודר ביום שני ומתוכם שניים יחזרו כבר באותו ערב. בין השעות 14:00-16:00 נערך משדר מיוחד של "כוכב בצהריים" בערוץ 24, עם המודחים ואורחים נוספים.

נבחרת כוכב נולד 10 בקליפ האודישנים (צילום: אורטל דהן)
כל הנבחרת במסע העשור. רק אתם מחליטים מי חוזר | צילום: אורטל דהן

כדי לעזור לכם להחליט אספנו את הדרך שעבר כל מודח, כולל הביצועים וביקורות השופטים. הנה הם לפניכם:

אור טרגן
אור הודח בספיישל זיכרון הילדות לאחר ששר את "ואותך". את הדרך שלו התחיל אור במחוז תל אביב יפו, אך עורר דרמה לא קטנה במחנה האימונים: צדי לא היה שלם עם ההחלטה של חבריו השופטים והפעיל לחץ כדי להחזיר אותו לביצוע נוסף.

בסולו הגורלי ביצע אור את "סליחה" שכתב אהוד מנור וקיבל על כך אור ירוק מלא מכל השופטים. בקיבוץ בית השיטה ביצע אור את "פרפרי תעתוע", את "לבן בחלום שחור" במופע האינטימי בעכו, את "ברחובות שלנו" באשקלון ואת "אש" של משה פרץ בדו-קרב.

חמי בן דוד
חמי הגיע לאודישנים ממושב שדי חמד שבשרון, וכבר באודישן הראשון קראה לו מירי "אמן" כששר את השיר המקורי שלו. גם במבחן מאה השניות המשיך חמי להרשים את השופטים, ובסולו הגורלי ביצע את "התשמע קולי". הוא אמנם לא קיבל אור ירוק מלא מהשופטים, אך התחושה החיובית עזרה לו להיכנס לנבחרת.

בבית השיטה ביצע חמי את "אהבה אסורה", ועבור סולו ההדחה בחר בשיר "מעבר לקשת".

שירן אסף
שירן היא בת 17.5 מחולון ואת האודישן היא עברה למרות שגידי לא כל כך אהב, אבל במחנה האימונים היא כבר כבשה פה אחד את שולחן השופטים. בסולו הגורלי ביצעה שירן את "עתיד מתוק" של משינה אך לא קיבלה אור ירוק ונאלצה לחכות עד יום ההודעות.

בבית השיטה שרה שירן את "מלך" של דנה ברגר, ולאחר מכן ביצעה בעכו את "דברים שרציתי לומר". באשקלון היא ניסתה את שלמה ארצי עם "גבר הולך לאיבוד", והודחה לאחר ביצוע לשיר "הכל סגור" במהלך הדו-קרב.

סהר טוויטו

סהר הגיע לאודישן במחוז מרכז והביא ביצועים מעניינים לאודישנים. במבחן הדואט של מחנה האימונים הוא שר דואט עם רן שפיר, ובמבחן הסולו הגורלי בחר לבצע את "בלעדייך" של אייל גולן.

בקיבוץ בית השיטה שר סהר את "שיר ישן", לעומת "שיר לשירה" במופע האינטימי. לאחר ביצוע ל"צלצולי פעמונים" החליטה הועדה המקצועית כי הוא יהיה מועמד להדחה, וסהר עזב את הנבחרת עם סולו הדחה ל"קרוב אל ליבך".

גיל נגר
למרות העייפות איתה הגיע אל האודישן הסכימו השופטים כי יש משהו מיוחד בקול של גיל נגר. הוא עבר את כל השלבים עם הערת אזהרה ממשה פרץ, "למצוא לעצמו קול משלו", ועבר בהצלחה גם את מחנה האימונים.

בשלב הסולו הגורלי בחר גיל לבצע את "חלון לים התיכון" איתו גם נכנס לנבחרת. השיר הראשון שלו על הבמה היה "בהיאחזות הנח"ל בסיני" ועבור סולו ההדחה שר את "מי תרצי".

קובי טמים
קובי ניסה גם בשנה שעברה להיכנס לנבחרת, אך הפעם הוא הצליח לעשות את זה עם אודישן ל"שיר תקווה" של מירי מסיקה ועם ביצוע לשיר "האיש ההוא" בשלב הסולו הגורלי.

בקיבוץ בית השיטה ביצע קובי את "תני לי את הלב" ולאחר מכן במופע האינטימי בעכו את "עד מתי אלוהי". השיר האחרון שלו היה במבחן הדו-קרב באשקלון, שם ביצע את "ברכת המלך".

חן פרויימוביץ'

באודישן סיפרה חן שהיא חולמת להיכנס לנבחרת של כוכב נולד כבר עשר שנים, ולבסוף היא אכן הצליחה לעשות את זה. את מחנה האימונים היא עברה לאחר מבחן מאה שניות מול לינוי והילה, כשעבור הדואט פגשה את גבריאל שרם.

בסיום הסולו הגורלי עמדו כל השופטים ומחאו כפיים על הביצוע שלה לשיר "אם אלה החיים" ונתנו לה כמובן אור ירוק מלא. בקיבוץ בית השיטה התחברה חן לאווירה עם "סתיו ישראלי", כשבמופע האינטימי שינתה כיוון ובחרה לשיר את "אם כבר".

לבסוף הועמדה חן להדחה ונפרדה מהחלום, לפחות זמנית, אחרי ביצוע לשיר "ועם הזמן".

עדי ארגלזי
אל האודישן הגיעה עדי מקיבוץ מצובה ומאוד הרשימה את השופטים עם הקול החזק שלה. היא הצליחה להפתיע את משה פרץ באודישן והמשיכה בהצלחה גם את מבחן הדואט מול שירן אברהם. בסולו הגורלי שרה עדי את "גשם בעיתו" של רותי נבון ונכנסה לנבחרת עם אור ירוק מלא.

בקיבוץ בית השיטה שרה עדי את "יעלה ויבוא" ובמופע האינטימי את "אני סולחת". עבור הדו-קרב הראשון בחרה עדי לשיר את "אלינור", כשבעקבות הדו-קרב בו שרה את "טיפת מזל" היא הודחה.

אסף ברמן
באודישן של אסף הבינו השופטים כי מדובר על רופא מוכשר במיוחד והרושם הזה המשיך גם במחנה האימונים באילת. בסולו הגורלי בחר אסף לשיר את "לילה" של שלום חנוך אך זה לא הספיק בשביל אור ירוק מלא וגם הוא נאלץ להמתין ליום ההודעות.

בקיבוץ בית השיטה שר אסף את "אתם זוכרים את השירים" ואפילו ביצע סולו הדחה עם "היא יודעת", בסופו החליטה הועדה המקצועית להשאיר אותו בנבחרת. באולמות האבירים בעכו ביצע אסף את "אבא", ונפרד מהעונה רק אחרי סולו הדחה במאה שניות לשיר "לא קל" של "היהודים".

ספיר מסיקה
ספיר לא הצליחה לעמוד בהתרגשות ופרצה בבכי באודישן שלה, אך זה לא מנע מהשופטים להעביר אותה לשלב הבא. במבחן הדואט באילת שרה ספיר מול דין ברכה, כשעבור הסולו הגורלי בחרה בשיר "את" של ישי לוי.  השופטים התלבטו לגביה ובסוף החליטו להכניס אותה לנבחרת יחד עם חביבה מרקוביץ'.

בהופעת הבכורה בקיבוץ בית השיטה שרה ספיר את "שרה ברחובות" ולאחר מכן ביצעה סולו הדחה עם השיר "ללכת".

נועם פרנק
נועם הגיעה אל האודישנים בתל אביב והצליחה להקסים את השופטים עם ביצוע רגוע על הפסנתר. במבחן הדואט שרה נועם מול בר הרמן, כאשר עבור הסולו הגורלי בחרה לבצע את "לראות את הכאב".

בקיבוץ בית השיטה שרה נועם את "גיבור גדול", ועזבה את הנבחרת עם ביצוע לשיר "תמיד אהבה" של עברי לידר.

אור בן ברוך

באודישן שלו הצליח אור להפתיע את השופטים כשסיפר להם שהוא קרוב משפחה של יוסי בניון, אך אחרי שפתח את הפה לא היה ספק כי במשפחה יש גם לא מעט כישרון שירה. במבחן מאה השניות באילת חווה אור קשיים, אך לבסוף מצא את הדרך אל מבחן הדואט חביבה מרקוביץ' ובהמשך גם אל שלב הסולו הגורלי בו ביצע את "היום" של אהוד בנאי.

בהופעת הבכורה ביצע אור את "אצלי הכל בסדר" ושרד את סולו ההדחה עם ביצוע מוצלח לשיר "תחזרי". בהופעה האינטימית בעכו הוא שר את "במקומי", והודח על ידי הועדה המקצועית לאחר השיר "נאמר כבר הכל".

בועז קראוזר
לגבי בועז הבינו השופטים מהר כי מדובר על מתמודד מאוד ייחודי. באודישן שלו בחר בועז לשיר את "רוח סתיו" ומשה פרץ נתן לו את הכינוי "יוני רכטר" ג'וניור. במבחן מאה השניות שר בועז מול איטן ורון ואת הדואט ביצע עם רות נודלמן.

עבור הסולו הגורלי הכין בועז את השיר "כשאור דולק בחלונך" אך זה לא הספיק בשביל אור ירוק מלא והוא נכנס לנבחרת במשותף עם אור בן ברוך ביום ההודעות.

בבית השיטה בחר בועז לשיר את "השיר על הארץ", כשבמופע האינטימי ניסה את "ערב עירוני". לבסוף הגיע קראוזר אל סולו ההדחה עם "הכניסני תחת כנפך" ונאלץ לעזוב את הנבחרת.

רימון כרמי
רימון הגיעה אל האודישנים ושם שרה את "שברי את הטלוויזיה" וקיבלה הצעת חברות ממירי. במבחן הדואט באילת שרה רימון עם שני שבח את "שיר אחרי המלחמה" וגם שם קצרה מחמאות. בסולו הגורלי ביצעה רימון את "מה אתה בכלל יודע על אהבה" ושמעה שנכנסה לנבחרת אחרי יום הודעות מוצלח מבחינתה.

בקיבוץ בית השיטה שרה רימון את "זה לא נוח", ובסולו ההדחה שלה שרה את "זה מכבר".

תום כהן

באודישן הראשון שלה ריגשה תום את גידי עם השיר "הוא לא ידע את שמה" ומשה אפילו אמר שיש לה קול פעמונים. במחנה האימונים הלך לה קצת יותר קשה אך הגיעה אל מבחן הסולו הגורלי, בו שרה את "עוד מחכה לאחד".

בקיבוץ בית השיטה בחרה תום לשיר את "אף פעם לא תדעי" וזכתה גם שם למחמאות. לאחר מכן שרה בעכו את "אם אני אלך", את "האם היית" באולמות האבירים ועבור הדו-קרב הראשון באשקלון בחרה את "אם את עדיין אוהבת אותי".

הביצוע האחרון של אור היה בספיישל זיכרון הילדות, בו שרה את "העיר באפור".