>> רוצים גם אתם לעזור למשפחות נזקקות לחגוג את ראש השנה?

נינט טייב והיהודים במשדר לתת (צילום: רועי ברקוביץ')
נינט והיהודים שרים את "קח אותי" | צילום: רועי ברקוביץ'

המשדר המסורתי של "קשת" וארגון "לתת" התקיים אמש (יום שני), שבוע לפני ראש השנה ועמד בסימן עונת העשור של "כוכב נולד". את המשדר, שמטרתו גיוס תרומות של ארוחות-חג למשפחות נזקקות, הנחה צביקה הדר והשתתפו בו מתמודדי העונה ובוגרי התכנית לדורותיהם, שביצעו דואטים עם אומנים מהשורה הראשונה במוזיקה הישראלית.

בין משתתפי המשדר היו: נינט טייב והיהודים, ארקדי דוכין, משה פרץ, שי גבסו, דיאנה גולבי, מרינה מקסימילאן קרני, הראל סקעת, דודו אהרון, שירי מימון, נתן גושן, מישל כהן, השף אביב משה ומתמודדי עונת העשור של כוכב נולד.

במהלך המשדר הגיעה תרומה מפתיעה מחברי להקת רד הוט צ'ילי פפרס: המפיק שוקי ויס הודיע על תרומה של 500 ארוחות בשווי של 30 אלף ש"ח. בנוסף, גם הזמר אייל גולן הודיע על תרומה של 100 ארוחות בשווי של 6,000 ש"ח.

את המשדר ליוו עודד מנשה ועדן הראל ממוקד השידור של אורנג' ודיווחו על מספר התרומות שהתקבלו. הציבור הרחב יוכל להמשיך לתרום ע"י שליחת sms עם המילה "לתת" למספר 8855 10₪. כמו כן ניתן לתרום ארוחה בשווי 60 שקלים דרך האתר או בטלפון 054-4001717.

ערן וינטרוב, מנכ"ל ארגון לתת: "היה משדר יוצא דופן וכל תרומה שהתקבלה ריגשה אותנו ואני בטוח שגם את המשפחות הזקוקות כל כך לעזרה. אנו מאוד שמחים על החיבור וההתגייסות של קשת ומשתתפי 'כוכב נולד'.

"גם השנה אנחנו נאלצים להתמודד עם מציאות בלתי אפשרית של מצוקה קשה שהולכת ומחריפה, עקב אי הטיפול הממשלתי בעוני ובפערים החברתיים. אנו שמחים לגלות כי העשייה המשותפת של 'לתת' ו'קשת' העצימה את ההירתמות של אזרחי ישראל, על מנת לאפשר לכל אלה שזקוקים לכך לחגוג את ראש השנה בכבוד, עם מעט תקווה ואופטימיות לקראת השנה החדשה".

>> "כוכב נולד - לתת באהבה": המשדר המלא לצפייה ישירה ב-makoVOD