כשגידי גוב הצטרף לצוות השופטים של כוכב נולד 10 הייתה תחושה שמשהו מיוחד עומד לקרות. תוך מספר אודישנים בלבד הצליח גידי ליצור כימיה נהדרת עם חבריו לפאנל, ואפילו הויכוחים עם מירי מסיקה קיבלו צד חינני. גידי המשיך לשמור על הגישה הייחודית גם בשלבי ההופעות החיות, וכעת הוא בוחן את הגבולות שלנו בכל פעם מחדש אפילו במהלך השידור החי.

משה פרץ, צדי צרפתי וגידי גוב  (צילום: אורטל דהן)
גידי. התרגל מהר למעמד השופט | צילום: אורטל דהןאז אחרי כמעט מחצית ממסע העשור הגיע הרגע לעצור הכל ולבדוק מי הוא באמת גידי גוב. קליפ מיוחד שאוסף את כל הרגעים הבולטים שלו מנסה לענות על השאלה הזו, ומוכיח שכנראה שמחכות לנו עוד הרבה הפתעות.

מה קרה כשגידי פגש עכביש?

במהלך האודישנים למשל הודה גידי שהוא בכלל לא מבין מה ההתלהבות ממנו: "הם זמרים!", הכריז על הנבחנים. "אני אסמטי". באודישן אחר דווקא התחביבים של המתמודדים הם אלו שהטרידו את מנוחתו: "כולם  אומרים שהם כותבים מוזיקה. אני לא מבין, מה, אתה לא רואה כדורגל, אתה לא רואה סרטים, אתה לא מזמין פיצה?!".

אחד הרגעים הקשים של גידי היה במפגש עם ספיידרמן, עליו הכריז שלמרות הרצון הטוב הוא "לא באמת יכול להעביר לשלב הבא עכביש". לעומת זאת, בשלב מחנה האימונים הודה גידי שהוא מרגיש קצת בלגן מסביב לשולחן: "זו הייתה תאונה של שתי משאיות עצומות", אמר בתגובה על אחד הדואטים.

חלק מהמתמודדים הצליחו ממש להשפיע על גידי וגם הדמעות לא איחרו להגיע. בקשה לטישו לא הייתה יוצאת דופן מכיוונו של השופט, וגם החברים שלו לפאנל כבר התחילו להבין כי מדובר על בחור רגיש.

אך כל התגובות של גידי מתגמדות לעומת החוויה שעבר בבית השיטה. היתושים, החום והלחות בקיבוץ הקשו על גידי את החיים בצורה משמעותית: "יש פה יתושי ענק בגודל של פיאט 500 ולכן טיפה לא הייתי מרוכז", הודה אחרי ביצוע.

גידי גוב והטאבלט בכוכב נולד (צילום: אורטל דהן)
גידי גוב עם הטאבלט. בתוך האולפן אין יתושים | צילום: אורטל דהןאז מה מסתתר מאחורי החזות הקשוחה של גידי גוב? כנראה שבעיקר הרבה יציאות מצחיקות. צפו בקליפ שמרכז עבורכם את הרגעים הגדולים של גידי עד עכשיו.

>> אהבתם את הקליפ של גידי? לחצו כאן כדי להראות גם לחברים שלכם