תום כהן - העיר באפור (תמונת AVI: mako)
תום כהן. תנסה לחזור לנבחרת עם "חגיגה" | תמונת AVI: mako

ערב יוצא דופן עומד לעבור על מתמודדי כוכב נולד. הכל יתחיל בשעה 21:00 בערב, אז יעלו על הבמה ארבעת המודחים שקיבלו מכם את מרב הקולות בהצבעה על גלגל ההצלה.

אור בן ברוך ינסה לחזור לנבחרת עם השיר "מתגעגע" שכתב רמי לב והלחין עדי לאון, כאשר אור טרגן יעשה זאת עם "בשבילך נוצרתי" שכתב והלחין ליאור פרחי.

גיל נגר ישיר את "ערב כחול עמוק" שכתב מאיר אריאל והלחין שלמה יידוב:

תום כהן תבצע את "חגיגה" של שרית חדד, שיר אותו כתב והלחין Henree.

בחלק השני: דו-קרבים ומפגש עם בוגרי העונות

לאחר שנגלה מי השניים שחוזרים כאן ועכשיו לנבחרת יעלו על הבמה שאר המתמודדים לקרבות ראש בראש, כאשר אליהם התכוננו יחד עם בוגרי כוכב נולד לאורך העונות. בנוסף, בשולחן השופטים הערב יישב הראל סקעת וינסה גם הוא לתת את הטיפים שלו.

רן שפיר ישיר את "כשאחר" שכתב נועם חורב והלחין רותם כהן מול שרון קידושין שתשיר את "ניסים" שכתב והלחין עברי לידר. הדר עמרם תשיר את "האור בחיי" שכתב והלחין סער בדישי מול אניטה גסין שתשיר את "אור גדול" שכתב והלחין אמיר דדון.איטן גרינברג קיבל מחמאות מהזוכה הגדולה של העונה השביעית רוני דלומי ("הוא מאוד מגובש מוזיקלית ויודע לאן הוא הולך"), וישיר את "מחכה לו" שכתבה והלחינה דנה ברגר מול אנה אקהרד שהקסימה את השופטים בשבוע שעבר עם שיר בצרפתית. הפעם בחרה אנה את "עץ ירוק מפלסטיק" שכתב אסף אטדגי והלחינו ישראל קמחי ויוני אמבר.

טל טרבלסי תשיר את "מישהו שומע אותי" שכתב חמי רודנר והלחין אסף שריג מול לינוי אקלה שתשיר את "יונתן סע הביתה" שכתב יהונתן גפן והלחין נפתלי אלטר. במהלך השבוע נפגשה טל עם שירי מימון, שאפילו נתנה לה טיפ: "קחי מה שאת יכולה ותעופי קדימה".

שירי מימון וטל טרבלסי
טל טרבלסי מקבלת הדרכה משירי מימוןעבור החלק השני שלהם הערב בחרו ארבעת המועמדים לחזור בגלגל ההצלה שירים מגוונים. שני המתמודדים שיקבלו מכם את מרב הקולות יבצעו דו-קרב אחד מול השני: אור בן ברוך ישיר את "לא מוותר" שהוא בעצמו כתב והלחין ואור טרגן ישיר את "מונסון" שכתב מיכה שטרית והלחינו ברי סחרוף וחיים לרוז.

גיל נגר ישיר את "הקולות של פיראוס" שכתב אילן גולדהירש ללחן של נחלת הכלל, ותום כהן תשיר את "שם מעבר לקשת" שכתב E Y Harburg בגרסה עברית של ירון כפכפי ולחן של H. Arlen.

>> כוכב נולד, גלגל הצלה ודו-קרב, הערב בשעה 21:00