נבחרת כוכב נולד הגיעה אל בת ים לשתי תכניות מיוחדות: בשלב הראשון נערך גלגל הצלה, ממנו חזרו אור בן ברוך ואור טרגן, ולאחר מכן ביקרו בעונת העשור להקת אתניקס המיתולוגית. גם השבוע ליווינו אותם מאחורי הקלעים, עם תגובות בלעדיות וראיונות ראשונים.

"אם הספקתי להתגעגע? ברור!", הודה אור טרגן. "אני חוזר עכשיו לשידור חי ורק עכשיו אני קולט את זה", הוסיף אור בן ברוך. "להמשך העונה אני מתכנן בעיקר הפתעות". גם בצד של המאוכזבים נרשמה לא מעט התרגשות: "אני מכירה את ההרגשה ולכן מנוסה בזה", סיכמה בחיוך תום כהן את החוויה שלה בכוכב נולד.

בסיום גלגל ההצלה עברו המתמודדים לקרבות ראש בראש, אליהם הכינו אותם בוגרי העונות הקודמות: "פחדתי שלא יהיה בסדר ועכשיו אני מרגיש יותר טוב", סיפר איטן גרינברג, "למרות שזו פעם ראשונה שהפסדתי בדו-קרב". בסופו של דבר עזבה טל טרבלסי את הנבחרת, אך היא ביקשה שלא נהיה עצובים: "חכו למה שיבוא", פנתה לצופים.

זאב נחמה: "לכל מתמודד יש אופי מוזיקלי אחר"

גם בספיישל אתניקס נרשמה תכונה מיוחדת מאחורי הקלעים: "יש פה תשעה זמרים מופלאים ולכל אחד מהם יש את האופי המוזיקלי שלו", העיד סולן הלהקה זאב נחמה. "יש לי פחד וחששות כי לא היה לי הרבה זמן לחשוב", סיפר אור בן ברוך לחן אהרוני. "אבל עכשיו סיימתי להיות פסימי ואני אופטימי ויודע שיהיה בסדר".

אור בן ברוך ואנה אקהרד (צילום: אורטל דהן)
אור ואנה. זה שחוזר וזו שעוזבת | צילום: אורטל דהן"אני נורא חששתי כי לא הייתה חזרה אחת בה שרתי את השיר הזה ולא בכיתי", גילתה לינוי אקלה לאחר ביצוע לשיר "אהבת חינם". גם אור בן ברוך לא הצליח לעצור את הדמעות, והחמיא למודחת אנה אקהרד: "עברתי, אבל אני לא יודע אם לשמוח או לבכות. חיבקתי אותה ואמרתי לה שאני מצטער".