השבוע הגיעו לבקר את המתמודדים אורחים מיוחדים: בוגרי העונות הקודמות. עוד לפני המפגשים האישיים המתח כבר הורגש באוויר כשכל אחד ניסה לנחש את מי הוא עומד לפגוש, התרגשות שסחפה גם את הצד של הבוגרים ולא רק את חברי הנבחרת שהמתינו בסקרנות לפגישות שלהם.

"אין לי טיפים לתת לה", אומרת דיאנה גולבי רגע לפני שהיא פוגשת את המתמודדת אניטה גסין. "רק בקשה, שהיא תשמר את מה שהיא עושה ולא תסטה". רוני דלומי, שהשתתפה בכוכב נולד כשהיא בגיל קרוב לגילו של איטן גרינברג אומרת "איטן מאד מגובש מוזיקלית. הוא יודע לאן הוא הולך", ואילו איטן מצידו מכריז שהמפגש בין השניים ענה על כל הציפיות שהיו לו.

הראל סקעת על הדר: "המיתרים יושבים לה על הלב"

בוגרי הנבחרת הגיעו כדי לעבוד באופן צמוד עם המתמודדים ולתת להם כמה עצות טובות. עידן עמדי, שנפגש עם רן שפיר, מספר שלמרות שמדובר בזמר מעולה, הוא הציע לו לעזוב קצת את הז'אנר שאליו הוא רגיל, כדי להצליח לרגש אנשים נוספים. למרינה מקסימיליאן, שפגשה את אנה אקהרד, היו רק מילים טובות להגיד: "כל מה שאנה עושה הוא מושלם", היא מכריזה בתום המפגש, "ההוכחה לזה הן הנינוחות והשלווה שלה", אך אנה עצמה יוצאת בהרגשה שיש לה דווקא הרבה מה לקחת מהפגישה עם מרינה: "כמה יצירתיות יש בה. אפשר לשאוב ממנה המון". 

הראל סקעת, שפגש את הדר עמרם, אומר בסיום המפגש ש:"המיתרים יושבים לה על הלב. אני יכול לתרום לה רק חיבוק, ביטחון עצמי", ושירי מימון נותנת עצה חמה לטל טרבלסי: "החיים לא מתחילים ונגמרים פה. קחי מה שאת יכולה ותעופי קדימה". בנוסף, יגיע הראל סקעת לביקור נוסף בתכנית, והפעם, אחרי שנים על הבמה, הוא יתנסה לראשונה בתפקיד השופט. חושבים שהוא יהיה קשוח?

>> ביום שני יחזרו לנבחרת  שני מתמודדים. מי חושבים המועמדים?