לינוי אקלה, תום כהן ואנה אקהרד על הבמה (צילום: אורטל דהן)
לינוי, תום ואנה. מפרגנות | צילום: אורטל דהן

נבחרת כוכב נולד נמצאת בעיצומו של מסע העשור, והגיע הזמן לעצור לרגע ולבדוק מיהו המתמודד הכי אהוב שלהם מבין כל העונות שהסתיימו. האמת? חלק מהתשובות של המתמודדים בהחלט הצליחו להפתיע אותנו.

ראשונה לענות הייתה אניטה גסין, שלא הצליחה להחליט ובחרה שני מתמודדים: "האהובים עליי הם דוד לביא ודיאנה גולבי. הם מוכשרים ברמות מטורפות והם לא דומים לאף אחד. הם שרים את מה שהם מרגישים ומוציאים את כל הנשמה החוצה", היא מספרת.

אור טרגן מסכים איתה חלקית, ובוחר גם הוא בדיאנה ("היא זמרת ענקית עם קול מיוחד"), בעוד אנה אקהרד מעדיפה את דוד לביא: "בלי לחשוב פעמיים. הוא אדיר, לא היה ביצוע אחד שלו במשך כל העונה שלא אהבתי".

דוד לביא - ילדות נשכחת (תמונת AVI: mako)
דוד לביא. אנה אקהרד חושבת שהוא אדיר | תמונת AVI: mako

לעומתם, הדר עמרם דווקא בחרה מתמודד שלא הצליח להגיע לגמר: "אבי בן אבו הוא אחד מהמתמודדים האהובים עליי בכל העונות. הקול שלו ריגש אותי לכל אורך התכנית". מנגד, שירן אסף זוכרת לטובה את מיי פיינגולד, בגלל שהיא "פשוט הייתה אדירה. כל תוכנית זה הלך והתגבר והתחברתי לכל מה שהיא שרה ועשתה. פרפורמרית וזמרת פשוט גדולה".

נינט ושירי חולקות את המקום השני

ומה קןרה עם בוגרי העונות הראשונות? בנבחרת של כוכב נולד שומרים להם מקום של כבוד. ראשית, תיקו מאוד מסקרן מתרחש בין נינט טייב לשירי מימון. בצד של נינט נמצאים שרון קידושין ("היא מרגשת אותי והיא אמיתית. היא הייתה הראשונה והיא עדיין מצליחה לשמור על הקסם והייחודיות שלה") ולינוי אקלה ("הרבה בגלל האלבום 'קומוניקטיבי'").

שרון קידושין מול עדי ארגלזי
שרון ועדי. אחת בצד של נינט והשנייה בצד של שירי

מולה, בצד של שירי, נמצאים עדי ארגלזי ("היא שרה ומופיעה בצורה בלתי רגילה, פשוט כשרון ענק!") ורן שפיר ("על פי מה שאני יודע היא בחורה מדהימה עם קול ענק. היא גם ידעה להמשיך את הקריירה שלה אחרי כוכב נולד ולנסות דברים חדשים").

ומי הזוכה של נבחרת עונת העשור? לא תאמינו, אבל המתמודדת שקיבלה הכי הרבה קולות היא הפיינליסטית של העונה החמישית - מרינה מקסימילאן בלומין. ואלו הנימוקים:

תום כהן: "מאוד אהבתי את מארינה מקסימיליאן בלומין, כי תמיד היא הייתה מעניינת, מיוחדת ומקצועית בכל דבר שהיא שרה".

טל טרבלסי: "מרינה תמיד הייתה מיוחדת, ואני תמיד נמשכת למיוחדים".

איטן גרינברג: "מרינה, כי היא הביאה איתה משהו חדש שלא ראו לפני כן והפתיעה כל הזמן".

מרינה מקסימליאן בלומין- בשמלה שחורה במהלך הופעה (צילום: אור גץ, 2 mako)
מרינה. ניצחה את הסקר | צילום: אור גץ, 2 mako

מה אתם חושבים על זה? טקבקו לנו.