השבוע עברו המתמודדים בנבחרת של כוכב נולד חוויה יוצאת דופן. בפעם הראשונה בקריירה שלהם, הם עלו על הבמה באשקלון לשידור חי מול מאות אלפי צופים ואת ההתרגשות אפשר היה להרגיש היטב גם מאחורי הקלעים: "איך מכינים שתי תכניות בשבוע? כל יום, מהבוקר עד הלילה", הודה העורך והבמאי של כוכב נולד, יואב צפיר.

אחרי הדו-קרב בין הדר עמרם לרן שפיר סיפרה הדר למה בחרה לשיר את "אתה חייב למות עליי": "רציתי להביא משהו אחר ולהשתחרר", סיפרה. "זה עבד עבורה", הסכים המתחרה שלה לאותו ערב, רן שפיר.

"הרגשתי שהלב שלי דופק בלחץ אחר לגמרי", הודה אור טרגן. "אנחנו מפרגנים אחד לשני", המשיכה טל טרבלסי. בסוף הערב הודחו עדי ארגלזי ושירן אסף, אך יומיים אחר כך התאספה שוב הנבחרת והפעם לספיישל זיכרון ילדות.

הצעד התימני של תום כהן לא עזר

לא תאמינו, אבל אחת הדרכים של תום כהן להעביר את הזמן לפני השידור החי היא לעשות צעד תימני. והיא לא היחידה שמשתעשעת מאחורי הקלעים: "אני שרה היום שיר בשם 'חתול מפלצת', ולכן אני לובשת מכנס מנומר", הסבירה טל טרבלסי לחן אהרוני.

אבל מלבד הצחוקים יש גם לא מעט לחץ: "אני כולי רועדת", הראתה אניטה לחן אחרי שסיימה את הביצוע לשיר "קח אותי" של היהודים. אפילו המנחה המנוסה צביקה הדר לא הצליח להישאר אדיש: "זה עשה לי פלאשבקים מטורפים. כשנינט שרה את זה אני זוכר את שערותיי סומרות, וזה קרה לי גם עכשיו", אמר צביקה הדר.

"עכשיו זה משחק אחר", הסביר גידי גוב. "המתמודדים צריכים להראות משהו אחר - תפתיעו, תחדשו, תיאבקו".

בסוף הערב עזבו את הנבחרת תום כהן ואור טרגן, שלקחו כמה דקות כדי להיפרד מהחברים: "אני מרגיש פספוס", הודה אור. "גלגל הצלה? אני הולכת לקורס שחייה ובונה על מצופים", הוסיפה תום כהן.

>> ההצבעה על גלגל ההצלה עדיין פתוחה: לחצו כאן כדי להשתתף