בתחילת הערב ביצעו המודחים סולואים כדי לחזור לנבחרת, אך אתם הצבעתם והחלטתם שרק אור בן ברוך ואור טרגן יכולים להשתתף בתחרות ולחזור לנבחרת כחלק מעשרת הגדולים. מיד לאחר מכן החל שלב הדו-קרבים, בסיומו שמעה טל טרבלסי על כך שהיא צריכה לעזוב.

בימים האחרונים פגשו מתמודדי כוכב נולד את בוגרי העונות הקודמות. נינט דיברה ארוכות עם שרון קידושין, שאפילו קיבלה הזדמנות לבצע איתה יחד את השיר "דיבורים". רן קידושין פגש את עידן עמדי, איטן גרינברג את רוני דלומי, אנה אקהרד את מרינה מקסימילאן, טל טרבלסי את שירי מימון, לינוי אקלה את ליבי, אניטה גסין את דיאנה גולבי והדר עמרם את הראל סקעת.

בנוסף, באופן חד פעמי החליף הערב סקעת את משה פרץ בשולחן השופטים. מוקדם יותר הוא סיפר על כך שהוא עומד לתת למתמודדים כלים להמשך הדרך, וזה מה שהוא אכן עשה.

בסופו של דבר נשארו בנבחרת תשעה מתמודדים ומחר בערב כולם יעלו על הבמה בספיישל "אתניקס", עם כל השירים השמחים והמרגשים של הלהקה, וגם כאלה שחברי "אתניקס" כתבו לאחרים – אייל גולן, ישי לוי ושרית חדד.

הורידו את הביצועים של הנבחרת אליכם למחשב

דו-קרב ראשון:
בקרב הראשון ביצע רן שפיר את "כשאחר" שכתב נועם חורב והלחין רותם כהן מול שרון קידושין ששרה את "ניסים" שכתב והלחין עברי לידר.

>> להודרת הביצוע המלא של רן שפיר לחצו כאן
>> להורדת הביצוע המלא של שרון קידושין לחצו כאן

דו-קרב שני:
בקרב השני, איטן גרינברג קיבל מחמאות מהזוכה הגדולה של העונה השביעית רוני דלומי ושר את "מחכה לו" שכתבה והלחינה דנה ברגר מול אנה אקהרד שבחרה את "עץ ירוק מפלסטיק" שכתב אסף אטדגי והלחינו ישראל קמחי ויוני אמבר.

>> להורדת הביצוע המלא של איטן גרינברג לחצו כאן
>> להורדת הביצוע המלא של אנה אקהרד לחצו כאן

דו-קרב שלישי:
בקרב השלישי, טל טרבלסי ביצעה את "מישהו שומע אותי" שכתב חמי רודנר והלחין אסף שריג מול לינוי אקלה ששרה את "יונתן סע הביתה" שכתב יהונתן גפן והלחין נפתלי אלטר.

>> להורדת הביצוע המלא של שרון טל טרבלסי לחצו כאן
>> להורדת הביצוע המלא של שרון לינוי אקלה לחצו כאן

דו-קרב רביעי:
בקרב הרביעי הערב, הדר עמרם ביצעה את "האור בחיי" שכתב והלחין סער בדישי מול אניטה גסין ששרה את "אור גדול" שכתב והלחין אמיר דדון.

>> להורדת הביצוע המלא של הדר עמרם לחצו כאן
>> להורדת הביצוע המלא של אניטה גסין לחצו כאן

דו-קרב חמישי:
בקרב החמישי והאחרון, אור בן ברוך שרק חזר לנבחרת ביצע שיר מקורי שהוא בעצמו כתב והלחין בשם "לא מוותר". מולו התייצב אור טרגן, שגם זכה לגלגל הצלה, אשר ביצע את השיר "בשבילך נוצרתי" שכתב והלחין ליאור פרחי.

>> להורדת הביצוע המלא של אור בן ברוך לחצו כאן
>> להורדת הביצוע המלא של אור טרגן לחצו כאן

>> אנה אקהרד שרה עם ליבי: צפו בהופעה המלאה