מרתון של תשעה להיטים מרגשים ושמחים הגיע לסיומו בספיישל אתניקס יוצא דופן, ואתם הצבעתם והחלטתם שאנה אקהרד תעזוב את נבחרת כוכב נולד. היא שרדה את הדו-קרב במבחן הבוגרים אך לא הצליחה לעלות לשמונת הגדולים רגע לפני הרגעים המכריעים של עונת העשור.

את הערב פתחו כל הנבחרת יחד עם זאב נחמה וחברי להקת אתניקס בביצוע לשיר "BMW שחורה". לאחר מכן עלו המתמודדים אחד אחרי השני על הבמה, קיבלו ביקורות מהשופטים והמתינו לסיום הערב כדי לשמוע מה אתם בבית חושבים.

בסיום כל הביצועים, השופטים דירגו את איטן גרינברג במקום הראשון, ואילו אור בן ברוך ואור טרגן היו מדורגים במקום האחרון. אך השופטים מהווים רק 10 אחוז מהקולות, כך שלאחר ספירת כל הקולות, אתם בבית החלטתם, בניגוד לשופטים, שאנה אקהרד מודחת מהנבחרת.

חינם: הורידו את כל הביצועים מהערב למחשב שלכם

 אור טרגן

אור בחר לבצע את השיר "מחר אני בבית" של אתניקס משנות ה-90, שאמנם לא יצא מעולם כסינגל לרדיו, אך הוא נבחר לשיר היציאה מלבנון. בתום הביצוע, מירי מסיקה טענה כי זה הביצוע הכי טוב שהיה לאור עד כה.

>> להודרת הביצוע המלא של אור טרגן לחצו כאן

הדר עמרם

הדר בחרה לבצע את השיר "בושם צרפתי" שכתבו אתניקס לשרית חדד. את השיר כתב זאב נחמה אשר הלחין אותו יחד עם תמיר קליסקי. בתום הביצוע, גידי טען שהדר עלתה הפעם בדרגה והביצוע היה מצוין.

>> להורדת הביצוע המלא של הדר עמרם לחצו כאן

אנה אקהרד

אנה שרה את הלהיט "כתם הפרי" של אתניקס. העצה היחידה שזאב נחמה נתן לאנה הייתה לשחרר ולקחת את השירים יותר בקלות. בתום הביצוע, גידי טען שאנה שרה כמו זמרת אנגליה פשוט, מקסים ויפה.

>> להורדת הביצוע המלא של אנה אקהרד לחצו כאן

אור בן ברוך

אור שר את "יפה שלי" שלהקת אתניקס כתבה לאייל גולן, אשר הפך לאחד הלהיטים הגדולים ביותר שלו. בתום הביצוע, משה טען שהוא מצא את הנישה שלו ויש בו כנות גדולה.

>> להורדת הביצוע המלא של אור בן ברוך לחצו כאן

איטן גרינברג

איטן החליט לבצע את השיר שפתח את הקריירה של אתניקס "ציפור מדבר". תמיר קליסקי הודה שהוא הצטמרר כששמע את השיר בחזרות. בתום הביצוע, להקת אתניקס עמדה ומחאה כפיים, זאב נחמה הוסיף וטען שלידו הם "לירות".

>> להורדת הביצוע המלא של איטן גרינברג לחצו כאן

שרון קידושין
שרון בחרה בשיר "אישה נאמנה" שכתב והלחין זאב נחמה, אשר הסביר שהשיר נולד מתוך ההיכרות העמוקה עם ישי לוי. בתום הביצוע, צדי הרגיש כאילו זה היה המפגש הראשון שלו עם שרון כשהתאהב בה לראשונה.

>> להורדת הביצוע המלא של שרון קידושין לחצו כאן

לינוי אקלה

לינוי התלבטה בין שני שירים אך בסוף בחרה בשיר "אהבת חינם" שכתב והלחין זאב נחמה. זאב הסביר שהשיר נכתב בעקבות גלעד שליט. בתום הביצוע, 

>> להורדת הביצוע המלא של לינוי אקלה לחצו כאן

אניטה גסין

אניטה החליטה ברגע האחרון להחליף שיר ובחרה בסוף בשיר "הולכת ממך" שכתבו אתנקיס לשרון חזיז והפך לאחד הלהיטים הכי גדולים שלה. בתום הביצוע, גידי טען שהיא שרה פגז וצדי הוסיף שהיא זמרת טובה.

>> להורדת הביצוע המלא של אניטה גסין לחצו כאן

רן שפיר

רן בחר בשיר "האהבה תנצח" שכתב זאב נחמה והלחין יחד עם תמיר קליסקי. תמיר וזאב הודו שזה שיר שהם אוהבים לסגור איתו הופעות. בתום הביצוע, משה טען שרן זמר טוב והציע לו רק ליהנות מהמוזיקה ולהשתחרר.

>> להורדת הביצוע המלא של רן שפיר לחצו כאן