>> נינט, היהודים ודודו אהרון: צפו לפני כולם בדואטים נוספים מהמשדר

ראש השנה מתקרב אך יש לא פחות מ-10,000 משפחות שנאבקות כדי לחגוג בכבוד. הערב בשעה 21:00 נוכל לצפות במשדר מיוחד של "כוכב נולד" בשיתוף ארגון "לתת" ובהנחיית צביקה הדר, שמטרתו גיוס תרומות לטובת חלוקת ארוחות לנזקקים לחגים

בין המשתתפים במשדר יהיו נינט טייב, היהודים, ארקדי דוכין, משה פרץ, שי גבסו, דיאנה גולבי, מרינה מקסימילאן קרני, הראל סקעת, דודו אהרון, שירי מימון, נתן גושן, מישל כהן, השף אביב משה ומתמודדי עונת העשור של כוכב נולד.

נינט טייב תבצע את השיר "קח אותי" בשיתוף פעולה ראשון עם להקת היהודים, עברי לידר ומרינה מקסימיליאן בלומין-קרני יבצעו את שירו של לידר "מישהו פעם",  ארקדי דוכין ושי גבסו ישירו את "בדקה אחת שפויה" של "החברים של נטאשה". עוד ישתתפו במשדר: נתן גושן ודיאנה גולבי, הראל סקעת ודודו אהרון וכמובן משה פרץ ומישל כהן - זוכה העונה הראשונה של "בית ספר למוסיקה".

כמו כן, השף אביב משה ילמד טבחים בבתי תמחוי שונים כיצד להיערך לארוחת החג עם סל מצרכים בסיסי.

רוצים לראות לפני כולם את נינט והיהודים?

אחד הדואטים המסקרנים שייערכו על הבמה יהיה בין נינט טייב ללהקת "היהודים" עם השיר "קח אותי" אותו ביצעה נינט בעונה הראשונה. אם גם אתם סקרנים יש לכם אפשרות לצפות בו כבר עכשיו.

כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לעמוד ההתרמה המיוחד של "לתת". בחרו את הכמות אותה אתם רוצים לתרום, ולאחר מכן תיפתח בפניכם אופציה לצפות בדואטים נבחרים ומלאים. אהבתם? ספרו גם לחברים שלכם ועזרו למשפחות נזקקות לחגוג את ראש השנה בכבוד.

>> עזרו לנו לגייס 10,000 ארוחות חג למשפחות נזקקות