עבור הדו-קרב הראשון של העונה הוגרלה הדר עמרם לשיר מול קובי טמים, אתגר לא פשוט עבור זוג החברים הללו. "הוא מרגש", פרגנה הדר. "אין הרבה גברים ששרים ככה".

"לא רציתי לשיר מולה כי לשנינו יש קולות גדולים", הודה קובי מצידו. "השופטים יכולים להתבלבל ולכן זה מפחיד". רגע לפני שעלו על הבמה בחרה הדר להתפלל, ולאחר מכן סיפרה כי בחרה בשיר "רגע ניצחון" של רבקה זוהר, אותו כתבה רחל שפירא והלחין נחום היימן.

בגזרת השופטים גזר הדין היה מסובך. צדי נתן אור אדום להדר, שאפילו אמרה שהיא "שרה קצת יותר מדי נכון", לעומת קובי שקיבל אור ירוק. משה אמר להדר שהיא בחרה שיר לא טוב, בעוד לקובי אמר שהשיר היה טוב אך הביצוע פחות. לבסוף נתן משה את האור הירוק רק להדר.

מירי התלבטה והסכימה שהשיר שבחרה הדר היה קשה והיא אף לא הצליחה לחדש שום דבר. אצל קובי העירה מירי לטובה על סוף הביצוע שהיה מוצלח, אך נתנה את האור הירוק להדר. גידי גוב שהכריע אחרון היה חד משמעי: "מבחינת ביצוע, קובי, זזת קצת. זה היה יותר מדי נסער ונרגש ולחוץ. והדר - הבאת ביצוע מצוין בעיניי. נזכרתי בשושנה דמארי, ואני חושב שהביצוע שלך היה מצוין ושאת יכולה להמשיך להיות מצוינת ולכן אני איתך".

בסוף הערב הודח קובי יחד עם סהר טוויטו, לעומת הדר שתופיע ביום ראשון בשידור חי. פספסתם את התכנית? צפו בכל הדו-קרבים ב-makoVOD.