בקרוב מאוד שנת 2022 תיגמר וב"זה לא אולפן שישי" (שישי, אחרי אולפן שישי, קשת 12) עושים את כל ההכנות לקראת השנה החדשה. וכמו בכל שנה שכולם ממהרים לדבר על מה שהיה, ארז טל וישראל קטורזה הולכים לנסוע בזמן שנה קדימה ולתת לנו סיכום נרחב וחגיגי ביותר על מה שיהיה ב-2023. מי יהיה ראש הממשלה, ואיזה מקום נועה קירל תסיים באירוויזיון? האמת שרק הם יודעים, אבל עד שנגלה, הרשנו לעצמנו לחזות את העתיד של ישראל וארז בעצמם ולנחש איפה הם והתוכנית יהיו בסוף השנה הבאה.

זה לא תוכנית חיסכון

שנת 2023 התחילה והבצורת הכלכלית העולמית רק החריפה, אבל כנגד כל הסיכויים וחוסר ההיגיון, מנכ"ל גוגל התגלה כצופה אדוק של התוכנית, והחליט בצעד חסר תקדים לקנות אותה ולחלק מלא כסף לצמד המנחים שהוא כל כך אוהב. בזכות ההצלחה הענקית הם עוברים לשדר כל יום ומחליפים את שם התוכנית ל"זה לא תוכנית חיסכון" -המקום בו כולם באים לפזר: ישראל קטורזה וארז טל צוחקים על עליות המחירים ועל נושאים רבים אחרים שכואבים לכולנו בלב ובכיס. כי מה יותר מצחיק מקילו עגבניות במחיר של דירת שלושה חדרים בשפרעם?

זה לא תוכנית חיסכון (צילום: מתוך "זה לא אולפן שישי", קשת 12)
התוכנית המצליחה ביותר לשנת 2023 | צילום: מתוך "זה לא אולפן שישי", קשת 12

ישראל קטורזה - הבעלים החדש של מ.ס אשדוד

אחרי שקיבל הר של כסף והפך לאחד האנשים העשירים בישראל, קטורזה השקיע כספים רבים בקידום ופיתוח הסטנדאפ בישראל ופתח קורס מיוחד ל"איך לא להיבהל מהשטויות שארז טל עושה לכם בזמן שידור" שהפך לדבר הכי מבוקש מסיבה לא ברורה להורים בגילאים 34 עד 55. 

בנוסף הוא רכש את אחת מאהבותיו הגדולות ביותר, קבוצת הכדורגל מ.ס אשדוד. אחרי שקנה את המועדון הוא השקיע כסף במתקני האימונים והביא את הגלימה של מסי מגביע העולם בשביל מזל טוב, מה שהסתבר עבד והביא אליפות ראשונה בהיסטוריה למועדון.

ישראל קטורזה (צילום: מתוך "זה לא אולפן שישי", קשת 12)
סך הכל מרוצה מ-2023 | צילום: מתוך "זה לא אולפן שישי", קשת 12

ארז טל - "יש טל על הארזים"

אחד מאנשי הטלוויזיה הגדולים בישראל הבין שהוא כבש כמעט כל יעד אפשרי בתחום, במיוחד אחרי ההצלחה המסחררת של "זה לא אולפן שישי". בעקבות כך הוא החליט שבנוסף להנחיית התוכנית החדשה, הוא פותח תחנת רדיו חדשה כשבמרכזה עומדת התוכנית "יש טל על הארזים" - תחנת רדיו בה נמצאים 12 משתתפים שסגורים בה למשך חודש, כשהקשר היחידי שלהם עם העולם זה שיחות עם מאזינים לאורך כל היום. ההצלחה של התוכנית הייתה כל כך גדולה שהמושג "פריים טיים" נכנס לרדיו ואנשים ישבו סביב הרדיו כמו בהכרזת המדינה ב-1948. 

ארז טל (צילום: מתוך "זה לא אולפן שישי", קשת 12)
שנה מוצלחת לארז טל | צילום: מתוך "זה לא אולפן שישי", קשת 12