הערב בעובדה (21:15 בקשת 12) יסופר בפעם הראשונה הסיפור המלא של רשת הסמים הגדולה ביותר שקמה בישראל - טלגראס. "מדובר בארגון מתוחכם והייטקיסטי שכלל למעלה מ-100 עובדים, בהם מתכנתים יוצאי היחידה המיוחדת 8200", הדגיש ניר שחק כתב עובדה בראיון לתוכנית שש עם דפנה ליאל. מאחורי האפליקציה שהרוויחה לאורך השנים מאות מיליוני שקלים מסחר סמים עומדים אנשים מבריקים, שהצליחו להקים חומת אש טכנולוגית כך שלא ניתן לפרוץ דרכה. עד ליום שבו משטרת ישראל הצליחה להחדיר סוכן סמוי לשורותיו של הארגון הכי ממודר שיש.

בטלגראס מקפידים לשמור לאורך השנים על חשאיות מוחלט ומידור קפדני. העובדים בארגון לא מכירים אחד את השני באופן אישי, אלא מתנהלים בהתכתבויות ומשתמשים בכינויים בלבד. למרות הזהירות הגדולה שנקטו בארגון הפשע המתוחכם, בתיעוד מיוחד שהגיע לידי עובדה, ניתן לראות כיצד הסוכן הסמוי מצליח להיפגש עם אחד מבכירי הארגון, המזוהה בשם הקוד "הייזנברג". בצעדים זהירים תוך תיעוד במצלמה נסתרת, הסוכן מצליח לחשוף את הזהויות האמיתיות שעומדות מאחורי הכינויים של חברי הארגון.

בימים אלה, עמוס סילבר, מייסד האפליקציה ומי שהתראיין עד כה לתקשורת והתרברב ביכולותיו המתוחכמות של הארגון שהקים, נמצא במעצר בישראל. מי שתפסה את מקומו ומנהלת את הארגון ממקום מסתורה היא גלי עמר, שהערב בעובדה תשבור שתיקה ותחשוף בפני המצלמות מה באמת קורה מאחורי הקלעים של הטלגראס.