אחרי חצי שנה של צחוקים חזקים מדי אחרי ארוחת שישי (אכלנו הרבה תתחשבו), "זה לא אולפן שישי" (הערב, אחרי החדשות, קשת 12) מסיימים עונה שלישית קורעת במיוחד, עם המון אורחים שונים ומגוונים, קטעים בלתי נשכחים וכמובן אוסף פרצופים של קטורזה מופתע מעצמו. ואם כבר מסכמים - ארז טל וישראל קטורזה אספו לכם את ששת הרגעים הגדולים של העונה:

הביקור ברכבת התחתית

ארז וקטורזה יצאו למסע אל תוך הרכבת הקלה החדשה שתפתח בקרוב. קטורזה שירד לתחנה במדרגות הנעות לא הבין על מה כל ההתלהבות, כי רק הירידה לוקחת שעה וחצי. שנייה אחרי שצמד המנחים עלו על הרכבת והדלתות נסגרו מאחוריהם, הם שמו לב שנשאר צלם אחד מאחורה - אבל ברגע הזה קטורזה הדגיש: "הדבר הכי חשוב כשעולים על הקרון, זה להסתכל אחורה ולצחוק על האלו שפספסו".

מחקים את קטורזה עם יניב ביטון

יניב ביטון שידוע בתור חקיין מעולה של מגוון דמויות כמו ניב גלבוע או אריה דרעי, התארח באולפן והציג את אחד החיקויים הקורעים שעוד לא הציג על המסך, ישראל קטורזה. בנוסף לחיקוי המוצלח של המנחה, ביטון וארז טל הכינו לישראל משחק קטן - "מי המפורסם שמחקה את קטורזה?". ואתם לא תאמינו מי החקיין שהקומיקאי לא הצליח לזהות.

המסר של יונית לוי לעידו רוזנבלום

כשאורחים מגיעים לאולפן של ארז וישראל, הם יודעים שזה לא הולך להיות ראיון רגיל, השאלה היא מה לא הולך להיות רגיל ומאיפה תבוא ההפתעה. כשעידו רוזנבלום התארח הוא ממש לא ציפה לדבר הזה - מסר מיוחד בשידור מיונית לוי. ארז טל הסביר: "אתה ויונית מאוד דואגים לשמור על הפרטיות שלכם, ואני מבין את זה לגמרי. היית מאמין שיונית, כשאמרנו לה שאתה מגיע לפה, תסכים לשלוח לך מסר אישי שישודר בתוכנית כשתתארח?". עידו המופתע צחק וענה: "אין סיכוי, רק פעולת עריכה ובינה מלאכותית גרמו לדברים האלו לקרות". הוא לא היה רחוק מהאמת

אנלוגית האבא והגלידה לרפורמה המשפטית

אין אדם במדינה שלא שומע את צמד המילים "רפורמה משפטית" לפחות שלוש פעמים ביום, אבל יש המון אנשים שלא יודעים באמת על מה מדובר ומה המשמעות. קטורזה שהיה צריך להסביר לבן שלו מה באמת קורה פה, סיפר לו הכל דרך אנלוגית הגלידה וההורים: "בבית אבא זה הממשלה, ועכשיו אבא החליט שלא מגיע לך גלידה. אז מה אתה עושה? אתה הולך לאמא שהיא בעצם הבג"ץ".

מאחורי הקלעים אצל חנן בן ארי

ישראל קטורזה וארז טל יצאו להיכל "מנורה" לפגוש את חנן בן ארי בהכנות האחרונות שלו להופעה. אחרי שחנן בן ארי גילה לקטורזה שהוא כתב את השיר "יונתן הקטן" (בכאילו כן?), צמד המנחים והזמר עלו על הבמה הגדולה, הכירו את חברי הלהקה ועברו על רשימת השירים להופעה. ישראל שעבר על הרשימה הזהיר את חנן: "אסור שהרשימה תיפול למישהו בקהל, כי אם מישהו יודע ש'אמא' זה לפני האחרון, אז הוא בורח ישר לחניה". בסוף הביקור ארז שיתף את חנן בחלום הגדול של קטורזה - לשיר על הבמה הגדולה. האם הוא יגשים אותו?

בניה ברבי ואדל מפתיעים את קטורזה

כל פעם לפני שמתחילה התוכנית, קטורזה קורה לתומר איש ההפקה, שדומה מאוד לזמר בניה ברבי, ואומר לקהל: "תראו בניה הגיע לאולפן". רק שפעם אחת באמצע השידור בניה ברבי באמת הגיע לאולפן ביחד עם הבת של קטורזה, אדל, מה שהשאיר את צמד המנחים בהלם מוחלט. ישראל שהוא מעריץ נלהב של הזמר סיפר: "הצלצול של אדל זה השיר 'קרן שמש', וכל פעם שאני שם אותו בבית, היא יוצאת מהבית כי היא חושבת שזה הפסקה".