סיפורה של קולט אביטל ומספר מתלוננות נוספות שהעידו על כך שהוטרדו בעבר על ידי נשיא המדינה לשעבר והמנוח, שמעון פרס, הכה גלים בשבוע האחרון. היום (ראשון), איש יחסי הציבור רני רהב, הגיע לאולפן של "גלית ויואב" ושיתף את גלית גוטמן וניב גלבוע בתחושותיו בנוגע להתפתחויות האחרונות.

"אני חושב שלספר סיפור על נשיא מדינה שנמצא חמש שנים בקבר זה לא במקום", אמר רהב בנחרצות והוסיף: "אם הוא היה חי אז לא היית שומע ממני מילה, ואם היה מדובר באותה אישה אנונימית גם לא היית שומע ממני מילה. אני מצדיע לקולט על כל מה שהיא עשתה ועוד תעשה, אבל זכותי כאזרח להביע מחאה. אני חושב שכל אישה וגבר שעברו הטרדה רשאים לספר על מה שעברו מתי שהם רק רוצים, אבל אם אדם נמצא בקבר ולא יכול לענות – זה לא תקין".

לאחר מכן, רהב שיתף מדוע הוא מוחה על השיתוף של אביטל. "היא יכלה לשמש דוגמא ביום שהיא הלכה נגדו להתמודד על נשיאות המדינה ולומר בזמנו - הוטרדתי, ולא הייתי אומר מילה וחושב שהיא גדולה מהחיים. אם את מפרסמת כתבה בעיתון - וארבעה ימים קודם את נמצאת בהר הרצל זה קצת נראה לי מוזר, ועדיין זכותה לומר את דעתה".

מה תגיד לכל הנשים שנמצאות עכשיו במשרד ומוטרדות על ידי המנהלים שלהם?
"שעכשיו יתלוננו ואת ואני נצא להגן עליה. אני קורא לכל הנשים והגברים במדינה: מי שמוטרד שיצא היום ויאמר את זה. לא לחכות למחר ואנחנו לא ניתן לגעת בהם. ואם אותו מטריד צריך לשבת בכלא אז שיתמודד".

כשעלתה סוגיה שכזאת בנוגע לרחבעם זאבי ז"ל זה הטריד אותך?
"בוודאי שכן. פרסמתי מיד ואת יכולה לשאול את אילנה דיין שהיא עיתונאית שאני מעריך. התקשרתי אליה, ואמרתי לה שאני הולך לכתוב פוסט בנוגע לדבר הזה, ואני חושב שאדם שנמצא בקבר לא יכול להעיד".