תומר מרגלית בת ה-26 הבינה כבר מגיל קטן שהייעוד של חייה הוא ריקוד אלא שבגיל 14, חייה השתנו מקצה לקצה. היא חלתה קשה במחלה ששיתקה אותה בכל פלג גופה התחתון ובעקבותיה היא נאלצת לנוע בכיסא גלגלים. למרות זאת, היא החליטה שלא לוותר, חזרה לעשות את הדבר שהיא אוהבת יותר מכל, ונמנית כחלק מנבחרת ישראל בריקוד ומייצגת את המדינה בתחרויות בחו"ל. היום (ראשון) היא הגיעה ל"גלית ויואב", דיברה על מסלול חייה, הציגה את מדליית הזהב בה זכתה בתחרות ריקודים בפולין כשהתחפשה לוונדר וומן, וסיפרה על המחווה שעשתה עבורה הכוכבת הישראלית – גל גדות.

"עבור מישהי שרקדה מגיל שלוש וזה היה כל חייה, לחזור לזה בכיסא גלגלים היה מאוד קשה עבורי", שיתפה תומר בכנות והוסיפה על הקושי שחוותה כשהחליטה לשוב ולרקוד. "זה שני עולמות שונים לחלוטין, אבל ברגע שיש בסיס זה הרבה יותר קל. יש לי כיסא מיוחד שהוא כיסא ספורט שהגלגלים בזווית כזו שבכל סיבוב אפשר לעוף ולכן אני קשורה אליו. זה לא היה פשוט עבורי ללמוד איך להזיז את אותו מבחינה נפשית ופיזית". 

זכתה בתחרות ריקודים וריגשה את גל גדות (צילום: גלית ויואב, קשת 12)
סטורי המחווה של גל גדות לתומר מרגלית | צילום: גלית ויואב, קשת 12

אם כבר הזכרנו את וונדרוומן, אז השבוע הרקדנית זכתה למחווה מפתיעה מגל גדות בדמות סטורי שהוקדש לה באינסטגרם. "גרמת לי לבכות ונגעת לי בלב בכל כך הרבה דרכים. זה כבוד עבורי שלבשת את התלבושת של וונדרוומן והראת לעולם איך נראה גיבור על אמיתי", כתבה גדות. בתגובה לכך, תומר סיפרה על המשמעות של הכוכבת הישראלית עבורה. "גל גדות היא השראה והמסר שהיא מעבירה הוא מדהים", אמרה מרגלית בהתרגשות. "וונדרוומן מזמן לא רק דמות והיא מעבירה סט ערכים שלם. מרגש אותי שהיא שיתפה את הפוסט והמילים המרגשות שהיא כתבה עליי".

בסיום, תומר סיפרה על כוח הרצון שהניע אותה לחזור לרחבת הריקודים למרות כל הקשיים שחוותה, והיעדים שלה להמשך הדרך. "אני חושבת שחשוב להבין שאפשר לרקוד גם בכיסא גלגלים, אפילו שזה כרוך בלילות שהם לא פשוטים וקושי רב כשנלקח ממך משהו שהיה שלך. אפשר לרקוד בכיסא גלגלים ולעשות דברים אחרים וכרגע המטרה שלי היא להיות אלופת העולם", סיכמה באופטימיות .